Úsporné LED žárovky TB Energy v portfoliu AT Computers

Ostrava, 9. 5. 2012 – Společnost AT Computers rozšířila svoje portfolio spotřebního materiálu o další novinku. Jsou jí kvalitní a úsporné LED žárovky společnosti TB Energy v paticích E27, E14, GU10 či MR16 s různým výkonem a v barevných škálách teplá bílá, neutrální a studená bílá. (TZ)

Úsporné LED žárovky TB Energy se vyznačují svojí dlouhou životností. Vydrží až 50krát déle než klasické žárovky (50 000 hodin). Navíc jsou šetrné k peněženkám svých uživatelů i k životnímu prostředí.

Produkty značky TB Energy najdou zákazníci exkluzivně v portfoliu AT Computers. Na českém a slovenském trhu je značka TB Energy známa především jako dodavatel spotřebního materiálu pro inkoustové a laserové tiskárny, který na své produkty poskytuje doživotní záruku.

Za produkty TB Energy je v AT Computers zodpovědný produktový manažer Petr Mžíček.

O společnosti AT Computers

AT Computers je jednou z největších velkoobchodních firem působících v oblasti IT na území České republiky a Slovenska s ročním obratem více než 9,5 mld. Kč. Zároveň je největším českým výrobcem osobních počítačů. Více informací najdete na www.atcomp.cz.

Příspěvek byl publikován v rubrice Tisková zpráva se štítky . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.