Nová storage ZyXEL NSA325 – s rychlostí 75MB/s jedna z nejrychlejších na trhu.

Multimediální servery řady NSA300 jsou ideální jako domácí centrální úložiště různých typů dat – fotografií a video sekvencí z digitálních fotoaparátů a kamer, audio souborů a HD filmů. Celá rodina může soubory sdílet a spouštět bez omezení. Společnost ZyXEL dnes oznámila, že rozšiřuje toto řadu multimediálních serverů a na trh uvádí nový model NSA325, který je téměř 2 rychlejší než jeho předchůdce. (TZ)

Kromě mnoha jiných funkcí přichází model NSA325 s funkcí zMedia s podporou „mobilního cloudu“ – funkce zvlášť zacílená na uživatele, kteří jsou stále v pohybu. Díky mobilní aplikaci lze provádět konfiguraci, přehrávání a stahování souborů snadno z obrazovky mobilního zařízení. Součástí mobilního cloudu pro NSA325 je také služba Dropbox pro zálohování souborů nebo odesílání torrentových souborů přímo z mobilních zařízení (chytré telefony a tablety), ať jste kdekoli. Se serverem NSA325 tak získáte svůj vlastní mobilní cloud.

NSA325 nabízí možnost instalace dvou až 3TB disků a disponuje procesorem s taktovací frekvencí 1,6 GHz a dokáže nejen streamovat HD video pro samostatné přehrávání, ale zvládne i několik datových toků současně a to až rychlostí 75MB/s, což z něj dělá jeden nejrychlejších multimediálních serverů na trhu. HD kvalita zůstane zachována, i když je v daném okamžiku aktivních několik streamů. Funkce zPilot dokáže sama roztřídit soubory podle typu – po instalaci utility se příchozí soubory samy roztřídí do jednotlivých složek.

Společnost ZyXEL klade velký důraz na ekologické funkce svých výrobků – a řada NSA300 není žádnou výjimkou. Díky funkci „Wake-on-LAN“ je možné zapnout server na dálku odkudkoli, i když byl předtím vypnutý. Podpora „hibernace pevného disku“ šetří energii převodem disku do klidového režimu, když po určitou dobu nepracoval. Plánovací funkce slouží k nastavení časového rozvrhu – zařízení řady NSA300 se mohou zapínat a vypínat automaticky podle potřeby.

Řada ZyXEL NSA300 je ve své třídě perfektním řešením pro digitální domov – je to skvělé zařízení pro všechny, kteří si chtějí užít multimediální obsah v pohodlí svého domova.Více informací naleznete na stránkách www.zyxel.cz nebo www.zyxel.com . Krátké video, které vám představí NSA325, najdete na http://youtu.be/fCcRARDaO8o.

O společnosti ZyXEL Communications

ZyXEL Communications Corp. má sídlo na Tajwanu (Hsinchu) a je předním světovým dodavatelem kompletních síťových řešení. Rozsáhlá nabídka IP síťových řešení společnosti ZyXEL zahrnuje přístupové multiplexery, zařízení pro instalaci u zákazníka (CPE), bezpečnostní zařízení a bezdrátová zařízení. Společnost ZyXEL pomáhá malým a středním organizacím a poskytovatelům služeb k zajištění výkonné a spolehlivé sítě. ZyXEL úzce spolupracuje s prodejci síťových zařízení, telekomunikačními společnostmi, poskytovateli služeb a dalšími velkými organizacemi po celém světě.

Více informací o společnosti ZyXEL naleznete na stránkách www.zyxel.cz nebo www.zyxel.com.

Příspěvek byl publikován v rubrice Tisková zpráva se štítky . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.