Společnost T-Systems zahájila spolupráci s firmou SAP v oblasti prémiového přístupu k SAP aplikacím

Společnost T-Systems ve spolupráci s firmou SAP začíná dodávat řešení prémiového přístupu k SAP aplikacím (Premium Access for SAP® Solutions), založené na novém modelu spolupráce při provozu SAP aplikací pomocí metodologie Run SAP. Nabídka přináší výhody klientům, kteří spoléhají na korporátní podporu SAP a produktovou podporu pro významné zákazníky. Řešení společnosti T-Systems je výsledkem dlouholeté spolupráce s firmou SAP a přináší další rozšíření stability a funkcionality softwarových aplikací. (TZ)

„Tento nový model, který je naprosto unikátní, nám umožňuje nabídnout vysokou přidanou hodnotu, především pokud jde o bezpečnost SAP aplikací,“ říká Dr. Ferri Abolhassan, člen představenstva společnosti T-Systems. „Služba Premium Access for SAP Solutions dále zvyšuje spolehlivost systémů a podporuje jejich plné využití.“

Díky propojení organizační struktury společnosti T-Systems a SAP je nyní k dispozici plně garantovaná služba s dostupností 24/7. Tým technických poradců SAP a společnost T-Systems úzce spolupracují a podporují zákazníky jak na úrovni infrastruktury, tak aplikací. Tento přístup pomáhá efektivně řešit problémy, které mohou u zákazníka vznikat v kritických aplikacích. V těchto případech se zákazník může spolehnout na rychlý zásah a přesné určení příčiny i kroků k odstranění závady. Architekti obou společností také aktivně vylepšují stávající systémy a aplikace.

Služba Premium Access for SAP Solutions je postavena na standardu pro provoz SAP aplikací (Run SAP). Společnost T-Systems získala certifikaci SAP jako globální poskytovatel SAP aplikací podle Run SAP metodologie již v roce 2010. T-Systems se také stal globálním partnerem SAP (SAP Global Support Partner).

„Standard Run SAP nás posunul o velký krok ve smyslu stability a provozu našich systémů,“ říká Christoph Hermann, vicepresident SAP Technology Global Delivery ve společnosti T-Systems. „V souladu s nově zavedeným přístupem k podpoře SAP aplikací nyní pomáháme zákazníkům lépe využívat jejich systémy. Nová služba prémiového přístupu k SAP aplikacím představuje nový standard a úroveň spolupráce mezi námi jako poskytovatelem služeb, zákazníky a firmou SAP.“

Spolupráce mezi T-Systems a SAP také zahrnuje servisní podmínky pro kritické instalace. Výsledkem je vysoká kvalita a stabilita SAP aplikací provozovaných pro zákazníky a také rychlá reakce na požadované změny a úpravy v systémech. Obě společnosti také pokračují v úzké spolupráci zaměřené na výměnu zkušeností
a podporu odborníků v obou firmách.

O společnosti T-Systems

T-Systems Czech Republic nabízí síťově orientovaná ICT řešení a služby zahrnující systémovou integraci, implementaci a provoz ICT systémů. Zaměřuje se především na podnikovou klientelu, a to jak na nadnárodní koncerny s celosvětovou působností, tak i na významné lokální podniky včetně řešení pro veřejnou správu.

Skupina T-Systems patřící do koncernu Deutsche Telekom AG je jedním z vedoucích evropských poskytovatelů služeb a řešení informačních a komunikačních technologií (ICT) pro podnikové zákazníky s podporou inovativních řešení pro propojenou budoucnost obchodu a společnosti. Skupina má 48.200 zaměstnanců ve více než 20 zemích světa a její výnosy v roce 2011 činily 9,2 miliardy eur.

Služby společnosti T-Systems představují pro zákazníky optimalizaci procesů, zlepšení kvality a snížení nákladů na oblast interních ICT systémů. To ve svém důsledku poskytuje zákazníkům vyšší flexibilitu a možnost koncentrace na jejich hlavní předmět činnosti.

Informace o společnosti a jejích službách najdete na internetových stránkách www.t-systems.cz nebo na mezinárodních stránkách www.t-systems.com.

O skupině Deutsche Telekom

Skupina Deutsche Telekom je jedním z předních světových poskytovatelů integrovaných ICT služeb pro více než 129 miliónů mobilních zákazníků, 36 miliónů zákazníků fixních služeb a více než 17 miliónů zákazníků širokopásmových služeb. Skupina poskytuje produkty a služby pro pevné i mobilní sítě, internetové a IPTV zákazníky. Pro firmy zajišťuje skupina širokou škálu ICT řešení. Deutsche Telekom působí ve více než 50 zemích světa a má 247.000 zaměstnanců. Tržby generované v roce 2011 dosáhly výše 58,7 miliardy eur, z toho více než polovina mimo Německo.

Příspěvek byl publikován v rubrice Tisková zpráva se štítky . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.