Kaspersky Internet Security získalo ocenění Produkt roku

Nezávislá testovací laboratoř AV-Comparatives udělila řešení Kaspersky Internet Security ocenění „Produkt roku“. Kaspersky Internet Security tak potřetí během pěti let dosáhlo na přední příčku hodnocení efektivnosti. V průběhu roku 2015 totiž řešení získalo v osmi náročných testech ocenění Advanced+. (TZ)

Výroční zpráva AV-Comparatives vyzdvihla produkty s vysokým hodnocením dosaženým během loňských antivirových testů. Na základě celkového skóre byl poté určen absolutní vítěz. Řešení Kaspersky Internet Security se z 21 hodnocených bezpečnostních produktů určených pro systém Windows umístilo na nejvyšší příčce. Výroční zpráva ocenila především dobře navržené a uživatelsky příjemné prostředí, rozsáhlou dokumentaci a poskytnutou funkci nápovědy.

Kromě ocenění „Produkt roku“ získalo řešení Kaspersky Internet Security také zlaté ocenění (Gold Award) v testech „Real-World Protection“,„Malware Removal“ a „File Detection“. Současně obdrželo také stříbro (Silver Award) v testu „Proactive Protection“ a bronz (Bronze Award) v testu výkonnosti „Performance“.

Během roku 2015 všech 21 programů navržených pro platformu Windows podstoupilo testování schopnosti ochránit zařízení před reálnými internetovými hrozbami, identifikovat tisíce škodlivých souborů a také schopnosti poskytnout zabezpečení bez vlivu na výkonnost počítače. Další testy zkoumaly, jak dobře dokáží daná řešení odstranit malware z infikovaných počítačů a zablokovat nové, zatím neznámé hrozby.

Více informací se o řešení Kaspersky Internet Security dozvíte zde. Kompletní zprávu AV-Comparatives za rok 2015 naleznete na tomto odkazu. Plnohodnotnou 30ti denní zkušební verzi v češtině můžete stáhnout zde.

O společnosti Kaspersky Lab

Kaspersky Lab je jednou z nejrychleji rostoucích společností kybernetické bezpečnosti a největší, která je soukromě vlastněná.  Společnost se řadí mezi čtyři největší prodejce IT bezpečnostních řešení pro uživatele koncových zařízení (IDC, 2014). Od roku 1997 je Kaspersky Lab inovátorem v oblasti kybernetické bezpečnosti a poskytuje efektivní digitální bezpečnostní řešení a znalosti velkým podnikům, malým a středním firmám i domácím uživatelům. Kaspersky Lab je mezinárodní společností působící v bezmála 200 zemích a oblastech po celém světě. Technologie Kaspersky Lab chrání celosvětově více než 400 milionů uživatelů. Více se dozvíte na www.kaspersky.cz.

 

Příspěvek byl publikován v rubrice Tisková zpráva se štítky . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.