Příslušenství Trust pro Apple Watch

Dodrecht/Praha 1. 2. 2016 – Společnost Trust, výrobce širokého spektra doplňků pro digitální zařízení, uvádí na trh příslušenství pro Apple Watch. Trust Urban kolekce nabízí nylonové náramky, dva typy ochranných pouzder, ochranné fólie na displej, nabíjecí stojan a držák do automobilu. Vše ve variantách pro velikosti hodinek 38 mm i 42 mm. (TZ)

Trust_Silicon_Case_5pack_for_Apple_Watch

Nylonové náramky

Jsou navrženy speciálně pro Apple Watch a nabízeny v 8 barevných provedení. Pro jejich výrobu je použit kvalitní odolný nylon zajišťující bezpečné a pohodlné nošení. Snadnou výměnu zabezpečuje oficiální Apple lock system.

Ochranná pouzdra a fólie

Dva typy pouzder slouží jako ochrana před poškrábáním nebo jiným poškozením při zachování plné funkčnosti dotykové obrazovky, tlačítek i funkcí, jako je senzor srdeční frekvence a jiné. Varianta SLIM má velmi tenkou konstrukci nenarušující design hodinek Apple Watch. Mohutnější SILICON verze odolá silným nárazům a přitom je velmi lehká. Oba druhy ochranných pouzder jsou dodávány v setu 5 kusů různých barev.

Pro dlouhodobou a kompletní ochranu displeje proti poškrábání je určen Screen Protector. Balení obsahuje 3 ks fólie z vysoce odolného a jasně průhledného materiálu pro neomezené dotykové ovládání. Snadnou aplikaci umožňuje polštářek napuštěný alkoholem pro čištění displeje a nálepka pro odstranění prachu.

Držáky pro Apple Watch

Pro uložení a nabíjení hodinek Apple Watch doma či v zaměstnání slouží hliníkový stojánek v kompaktním stylovém designu s protiskluzovými gumovými nožičkami. Na cesty je pak určen jednoduchý a funkční držák do ventilačního otvoru v kabině automobilu. Oba dva jsou uzpůsobeny pro připojení magnetického kabelu dodávaného spolu s hodinkami.

Doporučené koncové ceny

Nylonový náramek Nylon Wrist Band for Apple Watch je nabízen za doporučenou koncovou cenu 829 Kč s DPH v České republice a 29,99 euro s DPH na Slovensku.

Ochranná pouzdra Slim Case 5-pack for Apple Watch jsou nabízena za doporučenou koncovou cenu 499 Kč s DPH v České republice a 17,99 euro s DPH na Slovensku.

Ochranná pouzdra Silicon Case 5-pack for Apple Watch jsou nabízena za doporučenou koncovou cenu 419 Kč s DPH v České republice a 14,99 euro s DPH na Slovensku.

Ochranné fólie Trust Urban Screen Protector 3-pack for Apple Watch jsou nabízeny za doporučenou koncovou cenu 429 Kč s DPH v České republice a 14,99 euro s DPH na Slovensku.

Nabíjecí stojánek Aluminium Charging Stand for Apple Watch je nabízen za doporučenou koncovou cenu 829 Kč s DPH v České republice a 29,99 euro s DPH na Slovensku.

Držák do automobilu Charging Car Holder for Apple Watch je nabízen za doporučenou koncovou cenu 549 Kč s DPH v České republice a 19,99 euro s DPH na Slovensku.

Pro více informací prosím navštivte www.Trust.com

 

Příspěvek byl publikován v rubrice Tisková zpráva se štítky . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.