ALTRON monitoring přináší nové funkce

ALTRON rozvíjí své vlastní řešení monitoringu pro datová centra již od roku 1997. Na základě 25letých zkušeností s návrhem, stavbou a provozem datových center inovuje řešení AIMON – ALTRON Infrastructure Monitoring o funkce a vlastnosti, které vychází z nejnovějších trendů a požadavků zákazníků. Systém monitoringu je implementován v desítkách datových center po celém světě. (TZ)

Inovovaná verze řešení AIMON přináší pro zákazníky funkce v rámci nového modulu pro monitoring technologií a senzorů v datovém centru. Modul obsahuje také funkci následné analýzy a predikce sledovaných trendů a předvídání případných kritických situací. Kromě toho došlo k optimalizaci výkonu aplikací až o 10 % oproti předchozí verzi. Zároveň byl vylepšen vzhled uživatelské rozhraní, které vznikalo i ve spolupráci se zákazníky.

Spolehlivost, bezpečnost a efektivitu řešení AIMON dokládá i nejnovější implementace pro společnost Mubadala Development Company ve Spojených arabských emirátech.

Mubadala Development Company je investiční a developerská společnost patřící vládě Abu Dhabi. Oblasti, ve kterých firma působí, jsou především investice, ICT, strojírenství a těžba nerostných surovin a energetika.

„V ALTRONU dynamicky reagujeme na požadavky trhu a jsme schopni implementovat řešení AIMON bez ohledu na geografické hranice. Velkou pozornost také věnujeme neustálému vývoji řešení AIMON a rozvoji a zdokonalování implementačních technik tak, abychom dokázali uspokojit i ty nejnáročnější očekávání našich zákazníků po celém světě,“ říká o AIMONu Michal Feitl, produktový manažer společnosti.

Více informací o produktu najdete na webových stránkách www.altron.net.

O skupině Altron

Společnost Altron působí na českém trhu od roku 1991. Původní portfolio zaměřené na prodej a servis záložních zdrojů a výstavbu datových center bylo v průběhu doby postupně rozšiřováno spolu s expanzí společnosti na další evropské i mimoevropské trhy a v současnosti má společnost ucelenou nabídku služeb a řešení v oblasti infrastruktury datových center včetně mobilních DC, mikrodatových center, konzultačních služeb a komplexní správy datových center. Díky více než 340 instalacím datových center s rozlohou přes 50 000 m2 ve dvaceti zemích světa a profesionálnímu týmu 250 kvalifikovaných a plně certifikovaných profesionálů je Altron ,člen skupiny Altron Group, spolehlivým partnerem firemních zákazníků od telekomunikací, přes výrobu a služby až po instituce veřejné správy.

Altron Business Solutions poskytuje zákazníkům Altron Group profesionální ICT řešení a služby jako jsou systémová integrace, cloudová řešení, firemní mobilita, vývoj aplikací na zakázku, implementaci a provoz podnikového softwaru a byznys aplikací.

Altron je také aktivní v rámci společenské odpovědnosti a je držitelem řady standardů a certifikací jako je ISO 14001:2004, ISO 20000: 2005, ISO 27001:2005, ISO 18001:2007 a ISO 9001:2008. Společnost je členem organizací The Green Grid , U. S. Green Building Council a disponuje odborníky s mezinárodními certifikacemi, jako jsou Uptime Institute Accredited Tier Designer a Specialist nebo CDCDP.

Více informací o nabídce služeb a řešení na www.altron.net.

Sledujte nás na Twitteru: Altron_Group

 

Příspěvek byl publikován v rubrice Tisková zpráva se štítky . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.