Zapakatel.cz najdete i na sociální sítí Google+

Praha 9. listopadu 2011 – Zapakatel.cz využil dostupnosti firemních profilů na sociální síti Google+ a okamžitě po jejich zpřístupnění nabízí uživatelům Google+ možnost získat aktuální informace o slevách v podobě dvou firemních profilů. (TZ)

Zpřístupnění firemních profilů na sociální sítí Google+ využil Zapakatel.cz okamžitým vytvořením dvou profilů, nabízejících uživatelům Google+ možnost získávat aktuální informace o nabídce na svém českém – www.zakapatel.cz i slovenském – www.zabagatel.sk – slevovém serveru.

Po Stránkách na Facebooku, kde se prostřednictvím fanouškovství Stránek jednotlivých měst mohou uživatelé dozvědět aktuální informace přímo do svého profilu, je tak Zapakatel.cz  (i Zabagatel.sk) přítomen i na další významné celosvětové sociální síti.
Google+ je sociální síť společnosti Google, byla spuštěna v červnu tohoto roku a celosvětově ji používá přes 50 milionů lidí. V České republice Google+ používalo v srpnu tohoto roku přes 50 tisíc uživatelů a otevření pro veřejnost v září přineslo další prudký růst počtu uživatelů.

Zapakatel.cz na Google+ najdete na adrese https://plus.google.com/117589508654061040491

Zabagatel.sk na Google+ najdete na adrese https://plus.google.com/100509207598252704782

O Zapakatel.cz

Zapakatel.cz je jeden z nejsilnějších českých slevových serverů. Na trhu působí od léta loňského roku a v únoru 2011 bilancoval po pěti měsících fungování – desetinásobným zvýšením obratu, 25x rozsáhlejší základnou zákazníků. V březnu tohoto roku Zapakatel.cz otevřel první zákaznické centrum, ve kterém mohou lidé nakupovat speciální nebo nevyužité vouchery, platit v hotovosti či si osobně vyzvedávat zboží a vyřizovat reklamace.