Zapakatel.cz jde do elektroniky, ve velkém a s atraktivními slevami

Praha 24. listopadu 2011 – Zapakatel.cz rozšiřuje sortiment o prodej elektroniky. Nabízena je stejným způsobem jako ostatní slevy, tedy s cenou nižší až o desítky procent. V nabídce je aktuálně například špičkový diktafon Sanyo za 1 990,-Kč (sleva 50%), digitální fotoaparát Agfa Compact za 999,-Kč (sleva 41%) či atraktivní digitální krokoměr za 279,-Kč (sleva 30%).  (TZ)

„Zájem o elektroniku byl vždy a kupující ji chtějí stále více,“ říká Tomáš Carba, marketingový ředitel Zapakatel.cz.  „Velkou pozornost věnujeme hlídání ceny, nabízené zboží je vždy levnější, než aktuálně nabízené zboží dohledatelné v hlavních vyhledávačích zboží a srovnávačích cen. Filtr je velmi pečlivý a můžeme garantovat, že v den zveřejnění nabídky zákazníci nenajdou nabízené zboží levněji“.

Zájem o elektroniku potvrzují jak příklady slev nabízených v minulosti, tak požadavky samotných zákazníků Zapakatel.cz. Elektroniku velmi často zmiňují i v přáních posílaných Ježíškovi.  Elektroniku a domácí spotřebiče začal před několika měsíci nabízet i největší americký slevový server Groupon.com. „Prodej zboží vzrostl Zapakateli v posledních měsících o 30%. Trend je naprosto jasný a před Vánocemi má ještě jasnější obrysy. Zákazníci chtějí elektroniku a my jim vycházíme vstříc,“ říká obchodní ředitelka serveru Klára Bitvarová.

Aktuální nabídku elektroniky najdete na http://zapakatel.cz/cs/praha/kategorie/elektro

O Zapakatel.cz

Zapakatel.cz je jeden z nejsilnějších českých slevových serverů. Na trhu působí od léta loňského roku a v únoru 2011 bilancoval po pěti měsících fungování – desetinásobným zvýšením obratu, 25x rozsáhlejší základnou zákazníků. V březnu tohoto roku Zapakatel.cz otevřel první zákaznické centrum, ve kterém mohou lidé nakupovat speciální nebo nevyužité vouchery, platit v hotovosti či si osobně vyzvedávat zboží a vyřizovat reklamace.