Cestovní agentura New Travel.cz představila nový projekt, slevový portál NewGo.cz

Ostrava, Praha, 2. prosince 2011 – Společnost New Travel.cz s.r.o. vstoupila koncem října letošního roku na trh se svým novým projektem. Je jím slevový portál NewGo.cz specializující se na slevy pobytů a zážitků. Cílem tohoto projektu je nabídnout klientům alternativu k zahraničním zájezdům, kterých se za rok 2010 prodalo přes 17 000, a umožnit jim tak navštívit zajímavá místa České republiky, případně nedalekých zemí se zajímavou slevou. (TZ)

Cestovní agentura New Travel.cz patří mezi největší internetové prodejce zájezdů v České republice. Nabízí kolem 12 000 zájezdů do více než 110-ti zemí a ve své nabídce zahrnuje nejen klasické zájezdy k moři, ale také exotické pobyty, eurovíkendy a lyžařské zájezdy. Nyní ke své nabídce přidala také slevy na krátkodobé zájezdy, v podobě víkendových pobytů pro dva, lázeňských a wellness pobytů sportovních akcí a zážitků.

S NewGo.cz vyrazíte za zážitky po Česku i na zájezd do zahraničí

Slevové portály a kolektivní nakupování zažívají v současnosti na českém trhu opravdový boom. Vznikají desítky nových slevových portálů s různým portfoliem nabízených produktů a služeb, jejichž kvalita je velmi různorodá. Cestovní agentura New Travel.cz se proto rozhodla vytvořit kvalitní slevový portál, NewGo.cz, který bude zaměřený pouze na slevy pobytů, zájezdů a zážitků. Zákazníkům jsou tedy předkládány pouze nabídky, které jsou pro ně opravdu zajímavé. Slevy musí splňovat tři základní kritéria, atraktivní lokalita, zajímavá výše slevy a konečná cena, za kterou jsou zákazníci ochotni cestovat. Společnost New Travel.cz navíc spolupracuje pouze s kvalitními ubytovacími zařízeními a cestovními kancelářemi, zákazníci tedy vybírají z prověřených nabídek.

Každý den představuje NewGo.cz novou slevu a to prostřednictvím svých webových stránek www.newgo.cz, oznámením ve skupině fanoušků Cestuji levně! na Facebooku i pravidelně rozesílanými e-mailovými zpravodaji stálým zákazníkům. Zákazníci slevového portálu NewGo.cz se mohou zúčastnit různých soutěží, například o zájezdy do zahraničí, v současné době o zájezd do Egypta, nebo o pobyty v Česku.

„Věříme, že slevy pobytů a zážitků budou pro naše zákazníky a širokou veřejnost příjemným doplňkem k zahraničním zájezdům a nevšedním tipem na dárky pro jejich blízké.“ říká Roman Břenek, ředitel New Travel.cz.

O společnosti New Travel.cz s.r.o.

Společnost New Travel.cz nabízí tisíce zájezdů do celého světa. Partnery agentury jsou jak největší cestovní kanceláře působící po celém území ČR, tak i menší cestovní kanceláře se specializovanými nabídkami a individuálním přístupem ke klientům. Zaměřuje se na internetový prodej zájezdů na internetové adrese www.newtravel.cz. New Travel.cz je autorizovaný prodejce zájezdů pouze plně pojištěných cestovních kanceláří.

Služeb internetové cestovní agentury New Travel.cz využilo již přes 45 000 klientů. Letos agentura očekává meziroční nárůst počtu klientů až o 40 %. V nabídce má průměrně přes 12 000 zájezdů do více jak 90 zemí. Má podepsané provizní smlouvy se 175 pojištěnými cestovními kancelářemi. V letech 2006 až 2010 získala řadu partnerských ocenění kvality prodeje od renomovaných CK jako jsou Exim Tours, Čedok, Fischer, Neckermann a další. Společnost New Travel.cz s.r.o. je členem AČCKA – Asociace českých cestovních kanceláří a agentur a také členem Asociace pro elektronickou komerci (APEK).