Slevymap.cz – první slevový porovnávač, vyhledávač a katalog

Český portál Slevymap.cz zahájil svou činnost v oblasti slevového byznysu. V průběhu prosince byl spuštěn ostrý provoz portálu, který bude v testovacím režimu beta. Slevymap se zabývá hromadným nakupováním a agreguje stovky slevových portálů. Jeho hlavním cílem je však přinášet nové rozvoje v poskytování slev, jako jsou slevový porovnávač, žebříček a výhledově bude spouštět velkou mapu slev. Slevymap je pro návštěvníky, kteří si potrpí zejména na kvalitu, rychlost a intuitivnost ovládání. (TZ)

V poslední době se na internetu rozmohl nový trend. Jde samozřejmě o slevový byznys. Obchodníci, skrze slevové portály, nabízí své zboží a služby s většími či menšími slevami ve snaze přilákat co nejvíce zákazníků. Těchto portálů vzniklo velké množství a i dnes vznikají nové. Pro potenciální zájemce, o takto zlevněné zboží nebo služby, je pak těžké se v takovém množství portálů vůbec orientovat, natož pak najít konkrétní slevu. A zde přichází Slevymap, který řeší celý problém.

Samotný katalog by snad ani nebyl ničím až tak výjimečným, co ovšem dělá Slevymap výjimečným, jsou jeho další funkce. Mezi ně patří například velice snadno použitelný slevový porovnávač nebo možnost nechat si zobrazit pouze konkrétní typy slevy v konkrétních lokalitách. Takto zvolený výběr je pak možno uložit, takže až se příště uživatel vrátí, uvidí rovnou ty slevy, které jej zajímají. A aby toho nebylo málo, má návštěvník též možnost si nechat pravidelně zasílat na email výběr těch nejzajímavějších slevy, ve formě newsletteru. Newsletter je možno libovolně nastavit tak, aby uživateli zasílal jen ty slevy, které si zvolil, například dle klíčového slova, kategorie nebo lokality a v neposlední řadě je vše možno kombinovat.

O Slevymap.cz

Portál Slevymap.cz se zabývá hromadným nakupováním a každý den přináší nové nabídky. Na trh přišel se zcela novými službami, jako je porovnávač nebo slevový žebříček.