Neomezené volání kdykoli v síti O2 již za 800 korun měsíčně

Tarify O2 Chytrý Neon toho od 1. února nabízejí více a výhodněji. „Součástí tarifů Chytrý NEON L a Chytrý NEON L+ je nově neomezené volání v síti O2. Již za 800 korun měsíčně tedy zákazníci získají neomezené volání a SMS kdykoli v síti O2 a 180 minut volání do ostatních sítí. Velké většině našich zákazníků tarif Chytrý NEON L nabízí vše, co pro volání a SMS potřebují,“ říká Petr Matějovský, ředitel rezidentního segmentu společnosti Telefónica Czech Republic. (TZ)

„Pro nejnáročnější uživatele nabízíme tarif Chytrý Neon XXL za 1900 Kč měsíčně s neomezeným voláním do všech sítí v České republice,“ doplňuje Matějovský. „Tato nabídka tarifů Chytrý NEON vychází vstříc zákazníkům, kteří chtějí využívat všechny možnosti svých telefonů na naší Chytré síti.“

Zároveň O2 myslí i na zákazníky, kteří chytrý telefon zatím nemají, a nabízí jim tarif NEON S bez internetu v mobilu. S neomezeným voláním v mobilní a pevné síti O2 o víkendech a svátcích a se 60 volnými minutami pro volání do všech sítí vyjde na 300 Kč měsíčně.

Akční ceny platí od 1. února do 30. dubna 2013 pro nové či prodloužené smlouvy na 24 měsíců. Všechny ceny jsou včetně DPH a platí po celou dobu užívání tarifu. U všech tarifů nadále platí, že si zákazník může sám vybrat, zda si při uzavření smlouvy na 24 měsíců pořídí nový telefon za zvýhodněnou cenu, nebo dá přednost zvýšenému počtu volných jednotek.

tabulka

Tarify Mobilní Internet za akční cenu

O2 dále nabízí od 1. února 2013 slevu 20 % na tarify Mobilní Internet M a Mobilní Internet L. Tato sleva platí pro tarify aktivované od 1. února do 30. dubna 2013, a to na dva roky. Sleva se vztahuje jak na tarify uzavřené s úvazkem, tak i bez úvazku.

Tarify mobilního internetu jsou vhodné pro použití s notebooky nebo tablety na cestách. K těmto tarifům lze při uzavření smlouvy na dva roky získat USB modem Huawei E173 za dotovanou cenu 295 Kč (Mobilní Internet M), respektive 1 Kč (Mobilní Internet L). Nedotovaná cena tohoto modemu přitom činí 695 Kč.

tabulka

O společnosti Telefónica Czech Republic

Telefónica Czech Republic je předním integrovaným telekomunikačním operátorem na českém trhu. V současnosti provozuje téměř osm milionů mobilních a pevných linek, což z ní činí jednoho z vedoucích poskytovatelů plně konvergentních služeb na světě. Nabízí nejucelenější nabídku hlasových a datových služeb v České republice. Mimořádnou pozornost věnuje využití růstového potenciálu především v datové a internetové oblasti. Společnost provozuje nejrozsáhlejší pevnou a mobilní síť včetně sítí 3. generace – datovou síť CDMA a síť UMTS, která umožňuje přenos dat, hlasu, obrazu a videa. Jak první operátor v České Republice spustila LTE (Long Term Evolution), síť 4. generace mobilní komunikace, která umožňuje nejrychlejší mobilní internet současnosti. Telefónica Czech Republic je také předním poskytovatelem ICT služeb v zemi.

O společnosti Telefónica

Společnost Telefónica je z hlediska tržní kapitalizace jednou z největších telekomunikačních firem na světě. Své obchodní aktivity zaměřuje především na služby pevné a mobilní telefonie, přičemž za klíčový nástroj k rozvoji obojího považuje širokopásmové připojení. Společnost ve významném rozsahu působí celkem v 25 zemích světa a počet jejích zákazníků dosahuje 312 milionů. Její zastoupení se soustřeďuje na Španělsko, Evropu a země Latinské Ameriky, kde realizuje svou růstovou strategii. Telefónica je 100% soukromá společnost, akcie společnosti jsou kotované na burze v Madridu a dalších burzách a dělí se o ně více než 1,5 miliónu přímých akcionářů.