ZyXEL spouští akci „Šrotovné“ na firewally

Praha, 20. listopadu 2013 – Společnost ZyXEL Communications, přední dodavatel síťových a komunikačních řešení, zahájila novou promoakci v podobě nabídky protiúčtu, aby podpořila vstup svých nových produktů na trh. Jde o VPN firewally ZyWALL 110, 310 a 1100, které nabízejí vyšší propustnost nutnou pro plnění stále náročnějších potřeb vzdálené konektivity. Partneři mohou u těchto firewallů nabídnout 25 procentní slevu, pokud zákazníci dají na protiúčet staré zařízení ZyWALL USG nebo konkurenční bezpečnostní produkt (jako např. Astaro, Cisco, Fortinet, Juniper/Netscreen, Symantec, SonicWALL, 3Com nebo Netgear.). Počet zařízení, která lze dát na protiúčet, přitom není nijak omezen, takže koncoví uživatelé, kteří jich mají více, mohou dosáhnout významných úspor. (TZ)

Nové vysoce výkonné VPN firewally ZyWALL 110, 310 a 1100, určené pro podniky, nabízejí vůbec nejlepší výkon, jaký je dnes na trhu k dispozici. Obsahují více jádrové procesory, které byly vyladěny tak, aby zajišťovaly propustnost až 3,6 Gb/s pro provoz na firewallu a až 800 Mb/s pro připojení VPN. Kromě toho se vyznačují pokročilou sadou funkcí VPN, včetně hashe  SHA-2 (Secure Hash Algorithm 2), vysoké dostupnosti VPN (VPN HA) pro převzetí služeb při selhání se zachováním spojení a protokolu L2TP over IPSec (Layer 2 Tunnelling Protocol) pro bezpečnější, spolehlivější a flexibilnější relace s více lokalitami a vzdálené relace. Dvojí připojení WAN podporuje převzetí při selhání, a tedy zajišťuje spolehlivé, nepřerušované služby IPSec VPN. Díky průvodci pro automatické zřizování Easy VPN může zabezpečené připojení IPSec VPN nastavit každý během několika vteřin.

ZyXEL teď partnerům umožňuje také snadno sledovat obnovování licencí u zařízení ZyWALL pomocí nového portálu pro správu služeb http://portal.myzyxel.com/. Partneři na něm mohou jednoduše monitorovat licenční a záruční smlouvy zákazníků, čímž získávají jistotu, že nepropásnou žádnou příležitost k obnovení licencí. Zákazníkům, kteří se zaregistrují během počáteční 30 denní zkušební doby, je nabídnuta placená služba detekce a prevence průniků (IDP) pro řadu zařízení ZyWALL 110/310/1100 a USG50 a výše na šest měsíců zdarma. Následně si mohou zakoupit jednoleté nebo dvouleté licence na IDP, antivirus, antispam a obsahový filtr.

Martin Bratičák, Head of Channel CEE společnosti ZyXEL k tomu uvádí: „Fenomenální růst v oblasti mobilní výpočetní techniky znamená, že prakticky každá organizace dnes musí svým zaměstnancům poskytovat zabezpečený vzdálený přístup. Vzhledem k rostoucímu počtu mobilních uživatelů, kteří se připojují k sítím a datovým centrům, vzniká potřeba zajistit velmi vysoký výkon na bráně, ovšem bez jakýchkoli kompromisů na poli zabezpečení. Nové VPN firewally ZyWALL 110, 310 a 1100 jsou navrženy tak, aby zákazníkům poskytovaly tu nejlepší ochranu, flexibilitu a výkonnost. Proto přinášejí klid a jistotu správcům sítí a lepší konektivitu a produktivitu mobilním pracovníkům.“

Nabídka protiúčtu a portál http://portal.myzyxel.com/ budou přínosem jak pro partnery, tak pro zákazníky – konečné uživatele, dodává Bratičák. „Nabídka protiúčtu je nesmírně užitečná pro naše partnery, protože jim pomůže motivovat zákazníky k modernizaci zabezpečení. Pokud jde o zákazníky, ti získají všechny výhody, které přináší výkonnost nových dedikovaných VPN firewallů ZyWALL, za vysoce atraktivní cenu a s vynikající ochranou investice. Schopnost monitorovat cykly upgradování licencí u zákazníků umožní partnerům společnosti ZyXEL, aby vytvářeli větší přidanou hodnotu. Zákazníci pak budou mít jistotu, že jejich licence budou včas obnoveny, a jejich sítě tedy budou vždy plně chráněny.“

O společnosti ZyXEL Communications

Společnost ZyXEL Communications Corp., založená v roce 1989, je přední světová společnost v oboru síťových technologií, která nabízí inovativní a spolehlivá internetová řešení. Jako jeden z prvních výrobců modemů prošel ZyXEL řadou transformací v rychle se vyvíjejícím odvětví sítí. V současnosti je ZyXEL jednou z mála společností na světě, které dokáží nabídnout kompletní síťová řešení telekomunikačním operátorům, malým až středním podnikům i uživatelům v digitální domácnosti, a to v široké škále implementačních scénářů. K řešením pro telekomunikační společnosti patří zařízení pro ústředny (COE), zařízení v objektu zákazníka (CPE), síťová zařízení pro drátový i bezdrátový přístup či páteřní switche. Řešení pro malé a střední podniky i pro velké společnosti zahrnují unifikované bezpečnostní brány, LAN switche, WLAN a IP telefonii. K řešením pro digitální domácnost patří zařízení pro připojení k síti a multimediální řešení.