Cat uvádí na trh svůj nový model odolného telefonu CAT B100

Praha, 11. února 2014 V České republice byl zahájen prodej nejnovějšího telefonu společnosti Caterpillar Cat® B100. Jedná se o telefon klasické konstrukce, který se standardu své třídy vymyká nadstandardní odolností. Cat® B100 splňuje certifikaci IP67 i armádní normu odolnosti MIL-STD 810G. (TZ)

V praxi to znamená, že telefon je prachuvzdorný, vodotěsný do hloubky 1m a v běžných podmínkách téměř nezničitelný. Model Cat® B100 bez problémů vydrží pád z výšky 1,8m a nevadí mu ani extrémní teploty. Z řady jeho předností ocení například pracovníci na stavbě, ale i zahrádkáři konstrukci tlačítek, díky které lze snadno telefon ovládat i v rukavicích.

Cat® B100 Novinka představená před pár týdny na největším světovém veletrhu spotřební elektroniky CES v Las Vegas nadchne určitě všechny příznivce klasických konstrukcí telefonů, kteří ovšem vyžadují nekompromisní odolnost, protože se svým telefonem nezacházejí rozhodně v rukavičkách. Cat® B100 je konstruován tak, aby sloužil v těch nejtvrdších podmínkách na stavbách, v továrnách, dílnách a montážích i zahradách. Tam, kde je prach, špína, voda nebo bláto zima i horko je Cat® B100 jako doma. Pokud se telefon zašpiní, stačí ho umýt pod vodou.

Pro lepší komfort telefonování v hlučném prostředí jako jsou stavby nebo montáže je Cat® B100 vybaven speciálním mikrofonem potlačujícím ruchy na pozadí a výkonným reproduktorem. Kromě odolnosti vyniká model Cat® B100 i funkčností v extrémních teplotách. Bezproblémový chod je garantován v rozpětí od -25 do 55°C. Nový model Cat® B100 je tedy určen nejen uživatelům, kteří se pohybují v nejrůznějších průmyslových odvětvích nebo v terénu, ale i těm, kteří vyhledávají outdoorové dobrodružství, při němž chtějí mít jistotu, že jejich telefon bude vždy a za všech okolností funkční.

Šasi telefonu je potaženo kvalitní nárazy absorbující pryží doplněnou o anodizované hliníkové bočnice. Otvory pro sluchátka a mini USB nabíječku jsou opatřeny vodotěsnými záslepkami.

Dostupnost a cena

Doporučená cena telefonu Cat® B100 je 3 879 Kč vč. DPH. Model Cat® B100 je v České republice k dostání u všech běžných prodejců s elektronikou. Produktové fotografie ve vysokém rozlišení včetně technických specifikací naleznete v tiskovém středisku.

O CATERPILLAR

Značka Caterpillar proslula výrobou kvalitních stavebních strojů. Své příznivce mezi profesionály z oblasti stavebnictví i u běžné veřejnosti si našla také díky nabídce spolehlivých bot, oblečení a dalších doplňků. Od svého založení reprezentuje důvěru, odolnost, spolehlivost a kvalitu. Mobilní telefony CAT vyrábí společnost Bullitt Mobile Ltd., distribuci v České republice zajišťuje společnost TCCM.