LAMA mobile nabízí svým zákazníkům zvýhodněnou cenu energií za přenos čísla

Virtuální operátor LAMA mobile nabízí v rámci speciální kampaně zákazníkům výhodné ceny na dodávky energií u své sesterské společnosti LAMA energy. S LAMOU tak zákazníci získají nejen levné volání, ale k tomu i levný plyn nebo elektřinu. Aktuálně kromě speciálního tarifu na dodávku energií dostanou noví zákazníci i dárkový poukaz v hodnotě až do 2 000 Kč. (TZ)

„LAMA mobile i LAMA energy jsou součástí jedné investiční skupiny. Právě díky tomu můžeme pomoci rodinám se snížením pravidelných měsíčních výdajů, které tak mohou být až o několik tisíc korun nižší. Vedle toho, využívání služeb od jednoho poskytovatele je pro zákazníky mnohem pohodlnější,“ uvádí Jana Matúšová, marketingová ředitelka LAMA mobile, a dodává, že nabídka se vztahuje na zákazníky, kteří si k virtuálnímu operátorovi přenesou své telefonní číslo.

Zákazníkovi jen stačí vědět své údaje z faktury, kterou má od současného dodavatele energií jako je roční spotřeba či typ stávajícího tarifu. Na základě těchto informací jim firma nabídne výhodný tarif připravený na míru individuálním požadavkům každé domácnosti. A co více, spolu s uzavřením smlouvy získají noví zákazníci i dárkový poukaz v hodnotě až do 2 000 Kč, opět v závislosti od své spotřeby.