TOP aplikace pro Windows 8.1 a Windows Phone 8 – březen 2014

Aplikace pro operační systém Windows 8.1 a Windows Phone 8 jsou určeny pro efektivní práci, moderní multimediální zábavu, najdou vám cestu i cíl a můžete se s nimi i odreagovat (TZ)

Praha, 25. března 2014

Výběr TOP aplikací pro Windows 8.1

VLC for Windows 8 – NOVINKA

Teprve nedávno vyšel oblíbený multimediální přehrávač VLC i ve verzi pro moderní dotykové rozhraní Windows. Zvládá všechny základní funkce svých desktopových a mobilních sourozenců včetně většiny všech známých audio a video formátů. Aplikace podporuje řadu navigačních gest, zobrazení titulků, kontejner MKV a přehrává zvuk na pozadí.

Cena: zdarma

Aplikace a screenshoty ke stažení ZDE.

ÚplnéZnění.cz – NOVINKA

Aplikace nabízí přístup ke všem aktuálním zněním zákonů, vyhlášek a nařízení vlády z portálu ÚplnéZnění.cz kdekoliv a kdykoliv i bez počítače. V textu předpisu lze vyhledávat podle textu nebo i jednotlivých paragrafů. Aplikace vyžaduje připojení k internetu, ale veškerý načtený obsah se ukládá do paměti zařízení.

Cena: zdarma

Aplikace a screenshoty ke stažení ZDE.

HERE Maps – NOVINKA

Aplikace byla původně vyvíjena pro mobilní telefony od Nokie, kde si získala velkou popularitu. Nově tyto mapy přicházejí také do zařízení vybavených systémem Windows 8.1. S rychlými offline mapami můžete najít svou trasu pěšky, autem nebo hromadnou dopravou i bez datového připojení. K dispozici jsou různé druhy map. Budovy a města lze zobrazit ve 3D a mnoho dalšího. Určitě stojí za vyzkoušení.

Cena: zdarma

Aplikace a screenshoty ke stažení ZDE.

Brainteasers

Chtěli jste se stát detektivem nebo máte rádi kriminální příběhy? Pak je Brainteasers ideální hra pro vás. Vystupujete zde jako detektiv a pomocí indicií máte za úkol postupně vyřešit 100 záhadných úmrtí a najít vraha. Potrápíte svůj mozek a navíc si procvičíte angličtinu.

Cena: zdarma

Aplikace a screenshoty ke stažení ZDE.

Moorhuhn

Moorhuhn je velice jednoduchá, ale o to zábavnější hra, ve které máte jediný úkol. Postřílet v časovém limitu 90 vteřin co nejvíce slepic. Hra má velmi propracované zvukové efekty. Pro rychlé odreagování poslouží perfektně!

Cena: 30,- Kč

Aplikace a screenshoty ke stažení ZDE.

Výběr TOP aplikací pro Windows Phone 8

Youradio

Nechcete si hudbu kupovat, ale poslouchání vás baví? Francouzská společnost Lagardère, provozující u nás síť rozhlasových stanic v čele s Evropou 2 a Frekvencí 1, má řešení. Aplikace Youradio nabízí hudbu všech žánrů a interpretů, ze kterých si lze namíchat vlastní hudební streamy a ty pak poslouchat zdarma i bez připojení k internetu.

Cena: zdarma

Aplikace a screenshoty ke stažení ZDE.

Baterie

Perfektní způsob, jak zjistit stav baterie a zbývající procenta kapacity na vaší hlavní a zamykatelné obrazovce! Navíc dává možnost rychlého nastavení Wi-Fi, mobilních dat,  Bluetooth, GPS nebo leteckého režimu. K dispozici jsou i podrobné statistiky spotřeby baterie, které lze uložit jako obrázek, poslat na e-mail nebo OneDrive, kam lze uložit i nastavení aplikace.

Cena: zdarma

Aplikace a screenshoty ke stažení: ZDE

power GTD with Sync – AKCE

Velké množství úkolů a nedostatek času někdy vede k tomu, že nám nějaký ten úkol, termín či událost jednoduše uteče. Power GTD je aplikace určená pro správu úkolů, projektů, cílů, nápadů dle metodiky „Getting Things Done“ (GTD) od autora Davida Allena. V současné době je po omezenou dobu k dispozici zdarma i verze včetně synchronizace do on-line webové služby.

Cena: zdarma po omezenou dobu

Aplikace a screenshoty ke stažení ZDE.

Zachraň Šneka

Chop se výzvy, zachraň všechny šneky a staň se jejich hrdinou! Chudáčci hlemýždi a jejich osud jsou jen v tvých rukou!

Musíš je provést nebezpečnými pastmi a skrýt je do stínu a bezpečí, které je ochrání před žhavým slunečním svitem i padajícím kamením. Hlemýždi jsou bezbranní a křehcí a bez tvé pomoci je s nimi amen.

Cena: zdarma

Aplikace a screenshoty ke stažení ZDE.

Výletář

Tato česká aplikace je jednoduchým kapesním pomocníkem pro výběr výletů a zajímavých akcí. Aplikace využívá pravidelně aktualizovanou databázi serveru www.kudyznudy.cz, který nemá oficiálního mobilního klienta. Program Výletář tak v přehledné formě umožňuje vyhledávat akce na displeji zařízení. Po výběru regionu už stačí jen vyrazit!

Cena: zdarma

Aplikace a screenshoty ke stažení ZDE.

O společnosti Microsoft

Společnost Microsoft (nasdaq „MSFT“) byla založena v roce 1975 a je světovým lídrem v poskytování softwaru, služeb a řešení, které pomáhají lidem a firmám po celém světě plně realizovat jejich potenciál.