CA Technologies představuje nové video k oslavě 50. výročí existence mainframu – technologie, která zůstává i do budoucna klíčová pro náš každodenní život

Praha, 19. května 2014 – CA Technologies, známá jako jedna z největších vývojových společností softwaru pro technologie Mainfram, slaví 50. let od vzniku prvního Mainframu. Při té příležitosti přichází s rozsáhlou propagačně-edukativní kampaní. Ta zahrnuje nejen diskusní panely věnující se další budoucnosti mainframu nebo rozsáhlou finanční podporu mladým technickým talentům, ale také speciální video. (TZ)

Video, které si můžete pustit zde, zdůrazňuje fakt, že se s Mainframem, aniž bychom to tušili, setkáváme každý den – kdykoliv nakupujeme, cestujeme nebo vybíráme peníze z bankomatu. Budoucnost našich každodenních činností je tak úzce svázána s budoucností této nejspolehlivější a nejstarší informační technologie. Video samotné je založeno na dialogu mezi malou školačkou a dospělými IT specialisty. Ačkoliv jsou jejich vize o budoucím technologickém vývoji odlišné, všechny mají jednu věc společnou: k životu je přivedou jedině Mainframy.

O CA Technologies

CA Technologies poskytuje svým klientům softwarové nástroje, které jim umožňují aktivně a bezpečně zajistit jejich IT prostředí a zefektivnit tak jejich podnikání. Software vyvíjený CA Technologies urychluje inovace, pomáhá transformovat infrastrukturu a zabezpečuje prostředí jak datových center, tak cloudů. Více o aktivitách CA Technologies na www.ca.com/cz.

Pražská pobočka CA Technology byla otevřena v roce 2005. R&D v pražském CA Technologies pracuje asi 300 softwarových specialistů a jejich počet rychle roste. Pro více informací o pražské pobočce CA Technologies klikněte zde.