Galaxy S6 a S6 edge v prodeji již od pátku. První kupující dostanou poukaz na příslušenství v hodně 2 000 korun

Samsung připravil v souvislosti se zahájením prodeje nových chytrých telefonů Galaxy S6 a S6 edge speciální bonus pro zákazníky. Prvních 40 kupujících v každé z pěti vybraných prodejen obdrží zdarma voucher v hodnotě 2 000 Kč na jakékoliv příslušenství Samsung k mobilním telefonům či tabletům. Navíc Samsung přichystal soutěž o 30 chytrých telefonů Galaxy S6. (TZ)

Praha, 14. dubna 2015 – Příslušenství Samsung k mobilním telefonům či tabletům, soutěž o 30 chytrých telefonů Galaxy S6 či hravé seznámení se s hlavními přednostmi modelů S6 a S6 edge. To vše připravil Samsung pro zákazníky na 17. dubna, den zahájení prodeje vlajkových lodí Galaxy S6 a S6 edge.

Značkové prodejny Samsung v obchodních centrech Palladium, Chodov a Nový Smíchov v Praze, Olympia v Brně a prodejna Alza v Praze Holešovicích se v pátek 17. dubna promění v místa, která by zájemci o nový Samsung Galaxy S6 a Galaxy S6 edge neměli minout. Prvních 40 kupujících, kteří si pořídí tyto nejnovější chytré telefony, dostane poukaz na příslušenství k mobilům a tabletům Samsung v hodnotě 2 000 korun.

A to není všechno, navíc v uvedených prodejnách bude moci veřejnost vyhrát 30 vlajkových lodí mobilní divize Samsung – chytrých telefonů Galaxy S6. Stačí jen přijít mezi prvními 120 zákazníky do vybraných prodejen, vytáhnout si výherní obálku a absolvovat tři edukativní koutky.

Zákazníci se přímo na místě hravou formou seznámí s hlavními přednostmi S6 a S6 edge, ať už se jedná o vynikající fotoaparát či vestavěné bezdrátové nabíjení. Výlet do budoucnosti pak zakončí „ochutnávkou“ virtuální reality s Gear VR.

„Neustále se snažíme našim zákazníkům přinášet atraktivní formou informace o našich prémiových produktech a naše nové chytré telefony Samsung Galaxy S6 a S6 edge si zaslouží i zapojení samotné veřejnosti. Proto jsme přichystali i edukativní koutky ve vybraných prodejnách, ve kterých chceme zájemcům předvést to nejlepší, co tyto novinky umí,“ říká Roman Šebek, ředitel divize mobilních zařízení společnosti Samsung Electronics Czech and Slovak.

Výherci, kteří si vytáhnou obálku s mobilním telefonem Samsung Galaxy S6, jej obdrží ihned na místě. Ani ostatní neodejdou s prázdnou. Ostatní obálky totiž ukrývají vstupenku zdarma na film Avengers do kin CineStar.

V prodejnách se soutěží o modely Samsung Galaxy S6 s pamětí 32 GB v bílém provedení.

Varianty provedení

S6 32 GB – bílá perla, černý safír

S6 64 GB – bílá perla, černý safír, zlatá platina, modrý topaz

S6 128 GB – černý safír

S6 edge 32 GB – bílá perla, černý safír

S6 edge 64 GB – bílá perla, černý safír, zlatá platina

S6 edge 128 GB – černý safír, zelený smaragd

*Varianty bílá perla a černý safír budou v prodeji od 17. dubna. Termín zahájení prodeje variant modrý topaz, zelený smaragd a zlatá platina bude upřesněn.

Doporučené maloobchodní ceny smartphonů Samsung Galaxy S6 a GALAXY S6 edge včetně DPH jsou pro český trh následující:

32 GB 64 GB 128 GB
Galaxy S6 19 799 Kč 22 599 Kč 25 399 Kč
Galaxy S6 edge 23 799 Kč 26 599 Kč 29 299 Kč

O společnosti Samsung Electronics Co., Ltd.

Samsung Electronics Co., Ltd., inspiruje svět a utváří budoucnost pomocí převratných idejí a technologií. Nově definuje svět televizorů, smartphonů, nositelných zařízení, tabletů, fotoaparátů, domácích spotřebičů, tiskáren, lékařského vybavení, síťových systémů, polovodičů a LED řešení. Vede také v oblasti Internetu věcí prostřednictvím, mimo jiné, iniciativ Smart Home a Digital Health. Samsung Electronics Co., Ltd., zaměstnává 307 000 lidí v 84 zemích s ročním obratem 196 mld. USD. Chcete-li zjistit více, navštivte oficiální webové stránky na adrese www.samsung.com nebo oficiální blog na global.samsungtomorrow.com.