Portál Ušetřeno.cz nově porovnává nabídky připojení k internetu

Praha, 14. dubna 2015 – Jeden z největších online srovnávačů služeb na českém trhu Ušetřeno.cz rozšiřuje své portfolio. V nově zavedené sekci Internet porovnává nabídky internetového připojení. Jedná se o logické rozšíření k mobilním tarifům, které portál srovnává od listopadu. (TZ)

Možnost vybrat si nejvýhodnější připojení k internetu mají uživatelé Ušetřeno.cz ode dneška. Tak jako v jiných sekcích je zákazníkům k dispozici jednoduchá kalkulačka, která podle zadaných parametrů porovná jednotlivé nabídky.

Aktuálně je k dispozici srovnání nabídek mobilního internetu v podobě samostatných datových SIM karet. V následujících týdnech přibyde podsekce s nabídkami pevného internetu i možnost sjednat si vše online přímo na webu. „Chystáme také online nabídku dotovaných zařízení k SIM kartám, jako jsou tablety nebo USB modemy,“ dodává šéf Ušetřeno.cz David Nevečeřal.

„Očekáváme, že sekce bude mít úspěch a 5 dní zkušebního provozu to zatím potvrzuje. Vzhledem k výročí dvou let od tzv. mobilní revoluce, kdy čeští operátoři přišli s neomezenými tarify, se řadě zákazníků blíží konec smluv uzavřených právě před dvěma lety. Vzrůstá proto zájem o aktuální nabídky, a to jak pro tarify, tak i pro mobilní internet,“ komentuje situaci Nevečeřal.

Porovnávání nabídek internetového připojení je již desátou oblastí, kterou portál zařadil do svého portfolia. „Ušetřeno.cz chce být místem, kde lidem pomůžeme s většinou záležitostí, které řeší v oblasti domácích financí,“ vysvětluje Nevečeřal. „Internet byl logickým pokračováním po úspěšném přidání sekce mobilních tarifů koncem minulého roku, kde zájem zákazníků předčil naše očekávání,“ dodává.

Sekci Internet si můžete prohlédnout na: http://www.usetreno.cz/internet/

Ušetřeno.cz je přední nezávislý srovnávač služeb na českém trhu. Zaměřuje se na porovnávání a poskytování aktuálních informací o cenách energií, bankovních produktech, pojištění, mobilních tarifech a nově také nabídkách internetu. Jeho služby jsou zdarma dostupné online.