Řešení Veritas Enterprise Vault patří v oblasti archivace dat ke špičce

Společnost Veritas se již podvanácté umístila mezi lídry v Magickém kvadrantu společnosti Gartner. Studie Magic Quadrant for Enterprise Information Archiving za rok 2015 hodnotí řešení pro archivaci podnikových informací (EIA). (TZ)

Analýza společnosti Gartner posuzuje dodavatele produktů a služeb pro archivaci e-mailu,  sociálních médií a souborů, ať už v rámci služeb pro sdílení souborů nebo jinými způsoby, a to včetně strukturovaných dat. Společnost Veritas byla oceněna především za své řešení Enterprise Vault, které mj. umožňuje optimálně zachycovat obsah e-mailů i dohledávat informace a zajišťuje také shodu s regulačními a jinými požadavky (compliance).

„Opětovným zařazením do kategorie lídrů jsme samozřejmě potěšeni,“ uvedl Greg Muscarella, senior viceprezident společnosti Veritas. „Jde o uznání našich neustálých inovací a snahy pomoci našim zákazníkům s jejich hlavními problémy, které se týkají práce s nestrukturovanými daty a správou aktiv v podobě kritických informací. Stáváme se nezávisle působící společností, takže naším úkolem je předvídat tržní trendy a nabízet řešení, která zákazníkům umožní získávat z jejich dat další hodnotu.“

Řešení Enterprise Vault společnosti Veritas umožňuje podnikům ukládat, spravovat a dohledávat kritické obchodní informace, zajišťuje archivaci informací a schopnost v těchto archivech vyhledávat. Řešení dokáže získávat data z prostředí datových center i indexů databází, podporuje kompresi i deduplikaci dat a snižuje tak nároky na úložný prostor i náklady. Verze Enterprise Vault.cloud nabízí také nové funkce pro vyhledávání dat, umožňuje jejich označování (tagování), uchovávání pro právní účely, export i revize.

Podrobnější informace (v angličtině)

Studie společnosti Gartner Magic Quadrant for Enterprise Information Archiving je k dispozici na webu https://www.gartner.com/doc/reprints?id=1-2QY582X&ct=151030&st=sb

O magickém kvadrantu společnosti Gartner

Společnosti, které se umístily v kvadrantu lídrů, dokáží podle Gartneru sladit neustálou inovaci se schopností vytvářet odpovídající vizi a také ji uskutečňovat. Gartner hledá dodavatele, které nabízejí komplexní a škálovatelné produkty, sleduje finanční výkonnost i přítomnost na trhu. „Lídři“ jsou inovativní, orientovaní na budoucnost, dokáží předvídat vývoj trhu a reagovat na změny. Veritas je jednou ze šesti společností, které byly v příslušném Magickém kvadrantu Gatneru za rok 2015 zahrnuty mezi lídry.

O společnosti Veritas

Veritas umožňuje organizacím využít sílu svých informací díky řešením, která jsou projektována pro obsluhu největších a nejsložitějších heterogenních prostředí na světě. Veritas dnes spolupracuje s 86 % společností ve Fortune 500 na zlepšení dostupnosti dat a pomáhá jim odhalit a řídit jejich konkurenční výhodu.

Více informací na: www.veritas.com

 

Kontakt: Kristina Hasoňová, kristina.hasonova@mediaservices.cz