Fujitsu posiluje tým: Pavel Čáslavský je novým product managerem

Praha 7. 6. 2016 – Společnost Fujitsu Technology Solutions na začátku června přivítala novou posilu do obchodního týmu. Na pozici Product Manager nastoupil Pavel Čáslavský a bude zodpovědný za serverová řešení. (TZ)

Pavel se v  oboru ICT pohybuje od roku 2000. V letech 2004 až 2011 pracoval ve společnosti IBM Česká republika, kde měl na starosti podporu prodeje datových úložišť se zaměřením na SMB sektor. V následujících pěti letech působil jako Business Development Manager ve společnosti Arrow ECS, kde zodpovídal za rozvoj distribučního kanálu pro serverová a storage řešení společností IBM, NetApp a Lenovo.

O společnosti Fujitsu

Fujitsu patří mezi největší japonské společnosti v oblasti informačních a komunikačních technologií (ICT), která nabízí kompletní portfolio IT produktů, řešení a služeb. Přes 156 tisíc zaměstnanců Fujitsu obsluhuje zákazníky ve více než 100 zemích světa. Společně se svými zákazníky přispívá Fujitsu svými dlouholetými zkušenostmi a znalostmi k vytváření lepší budoucnosti světové společnosti. Konsolidované tržby společnosti Fujitsu Limited (TSE:6702) za poslední fiskální období dosáhly výše 41 miliard USD (k 31. březnu 2016).

Další informace naleznete na webu http://www.fujitsu.com.

O společnosti Fujitsu Technology Solutions

Fujitsu Technology Solutions patří mezi přední evropské poskytovatele IT infrastruktury. Působí na všech hlavních trzích v Evropě, Středním východě, Africe a Indii. Společnost nabízí komplexní portfolio produktů, podnikových řešení a služeb, od pracovních stanic, přes datacentra až cloudové struktury. Fujitsu Technology Solutions zaměstnává přes 13 000 pracovníků a je součástí globální skupiny Fujitsu.