Dobrý Web představuje další nová školení, tentokrát v oblasti digitálu

Dobrý Web přichází s nabídkou dalších dvou školení, tentokrát se bude školit o digitálu. První z nich povede Michal Mládek, nese název Low cost digitální marketing a bude se konat 22. listopadu 2017. Téma druhého školení je Digital product design a lekci povede Jiří Suchý 10. ledna 2018.

2017-09-26 11_13_35-Pomůžeme vám k úspěchu v online světě - Dobrý web

Michal Mládek: Low cost digitální marketing

Účastníci se naučí přemýšlet o své značce, službách či produktech z nadhledu online uživatele. Přijde řeč také na to, jak se srovnat s konkurencí, jak moc je důležitá sebereflexe a Michal Mládek poradí, jak vystoupit z řady. Školení má sloužit i jako inspirace pro konkrétní rozhodování v online směřování a je vhodné i pro začínající podnikatele.

“Digitální marketing je bezesporu účinným prostředkem pro získávání zájmu o značku a produkty, či služby. Každopádně ne vždy je možné operovat s těmi “správnými” rozpočty a přichází na řadu tu více, tu méně zdařilá improvizace. Pojďte si popovídat o tom, jak lze i s omezenými prostředky více plánovat a méně improvizovat a docílit tak zajímavých obchodních, či marketingových výsledků,” říká obchodní a marketingový řiditel Michal Mládek.

Jiří Suchý: Digital product design

Tento kurz je určen především pro produktové/projektové managery, začínající designéry, zadavalete či majitele webu a všechny marketingové pracovníky, kteří pracují s webem. Účastníci se dozví informace například o modelování customer journey, jak používat design thinking a dostanou pár typů na to, jak odhadnout, zda li se produkt udrží na trhu.

Digitální nebo digital-enabled produkty je kategorie, která se postupně začíná rozšiřovat mimo čistý digitál na jakýkoliv produkt, který známe. Jak vytvořit nový produkt, který bude úspěšný v digitálu, případně, jak připravit stávající produkty na digitál, je celkem věda. Společně se podíváme na pár metod, jak si úspěch trochu pojistit,” vysvětluje odborník na digitální strategie Jiří Suchý.

O Dobrém webu s.r.o.

Digitální agentura Dobrý web doručuje svým zákazníkům skvělý prožitek na webu a zároveň efektivně cílené kampaně. Tým agentury je složen z předních odborníků na UX a digitální reklamu.

Dobrý web mimo jiné pořádá desítky školení pro veřejnost ročně, stojí za projektem semestrálního studia digitálního marketingu DigiAka a pořádá prestižní soutěž digitálních projektů WebTop100 spojenou s každoroční konferencí.

Více informací naleznete na www.dobryweb.cz