Digitální akademie od Dobrého webu míří do sedmé sezóny, její studenti jsou stále úspěšnější

Akademie digitálního marketingu zahájí 28. února svůj 7. přednáškový cyklus. Špičkoví odborníci tam budou v devíti výukových blocích studentům předávat praktické i teoretické dovednosti z oblasti digitálního marketingu. Akademii pořádá společnost Dobrý web ve spolupráci s profesním sdružením Digitální agentury.

2018-02-12 17_47_41-DigiAka – Akademie digitálního marketingu.png

Novým garantem oboru Sociální média bude v 7. sezóně Eduard Krečmar, který v minulosti pracoval pro Red Bull, Tesco, Jägermeistera či Nestlé a v současné době působí jako Social Media Strategist v mediální nákupní alianci MediaBlock skupiny Kindred Group. Dalšími vyučujícími jsou například ředitel digitální agentury Sherpas Luboš Plotěný či Jan Suda z McCANN-ERICKSON PRAGUE.

Minulý šestý cyklus byl zatím se svou 71% úspěšností absolventů nejvydařenějším ze všech. Poprvé v historii kurzů se jednomu z účastníků povedlo získat červený diplom, který je podmíněn stoprocentní docházkou, úspěšností v závěrečném testu nad devadesát procent a excelentní seminární prací.

Dvanáctitýdenní vzdělávací programy probíhají v pražském Karlíně. Skládají se z devíti sedmihodinových vyučovacích dní, během kterých si studenti osvojují komplexní know-how z dané oblasti, a průběžných dvou konzultačních dní, ve kterých mají možnost od lektorů získat zpětnou vazbu k praktickým úkolům. Závěrečné hodnocení je kombinací výsledků ze znalostního testu a seminární práce.

O Dobrém webu

Dobrý web je značkou digitální agentury Sherpas.

Pořádá desítky školení pro veřejnost ročně, zároveň poskytuje vzdělávání v digitálním marketingu pro firemní klientelu na klíč. Dobrý web taktéž stojí za projektem semestrálního studia digitálního marketingu DigiAka.

Více informací ke vzdělávacím aktivitám naleznete na www.dobryweb.cz, a na www.digiaka.cz.  Agenturní web – www.sherpas.cz.

Kontakt pro média:

 

Dobrý web, Sherpas

Michal Mládek

Sales & Marketing Director

Email: michal.mladek@sherpas.cz

Telefon: +420 773 773 817

Rubikon PR

Patricie Turková

Account Manager

Email: patricie.turkova@rubikonpr.cz

Telefon: +420 775 929 191