Jako DJ! Sluchátka střední třídy Audictus Achiever nabízejí příznivý poměr cena-výkon. Designové vychytávky umožňují používat sluchátka podobně jako DJ.

6. 12. 2018 – Nová značka na českém trhu Audictus, která se specializuje na produkty audio techniky, představuje další novinku z produktové řady sluchátek. Audictus Achiever jsou uzavřená sluchátka s mnoha funkcemi, kvalitním zvukem a především příznivým poměrem cena-výkon.

Nastav laťku ještě výš
Potrpíš si na nejvyšší kvalitu hudby a přehrávaných tónů? Je čas nastavit laťku ještě výš. Sluchátka Audictus Achiever díky kvalitním dynamickým měničům s průměrem 40 mm přehrávají celý rozsah tónů s extrémní důkladností, což ti umožní ponořit se do oblíbené skladby a vychutnat si ji jako ještě nikdy před tím. Měkké polstrování náušníků efektivně tlumí vnější ruchy pro ještě větší zážitek z poslechu.

Maximální pohodlí
Sluchátka Achiever přinášejí celou řadu vlastností, které zvyšují pohodlí během používání a dělají z nich nepostradatelného partnera nejen při běžném nošení, ale i na cestách. Sluchátka jsou vybavena měkkým polstrováním náušníků a hlavového mostu, což je zárukou pohodlí i během několikahodinového používání.

Designové vychytávky
Navíc jsou sluchátka vybavena sklápěcí konstrukcí s nízkou hmotností, jakož i odnímatelným kabelem, což je velmi praktická vlastnost při přenášení a cestování. Dále v balení nalezneš praktické cestovní pouzdro a textilní obal, který chrání sluchátka před poškozením.

Jako DJ

Konstrukce sluchátek umožňuje natáčet jednotlivé mušle nezávisle na sobě. Můžeš tak používat pouze jedno sluchátko, podobným způsobem jako DJ při své práci.

Cena a dostupnost

Bezdrátová sluchátka Audictus Achiever jsou dostupná prostřednictvím vybraných prodejců a internetových obchodů. Doporučená koncová cena je 1 290 Kč včetně DPH.

Specifikace:

Komunikace: drátová
Audio systém: stereo
Velikost měničů: 40 mm
Citlivost sluchátek: 102 dB
Frekvenční rozsah: 20 – 22 000 Hz
Impedance sluchátek: 32 Ohm
Mikrofon: Ano (integrovaný na kabelu)

Ovládání hlasitosti: Ne
Konektor: 1 × 3,5mm jack
Délka kabelu: 120 cm
Hmotnost: 137 g

Více na: http://audictus.com/en/

Vítej ve světě značky Audictus, ve světě plném zvuků a hudby. Ukaž svoje nadšení pro hudbu, svoji závislost, která tě posunuje vpřed. Ve světě značky Audictus jsi to ty, kdo nám stanovuje cíle. Nadšení je čas, odhodlání, vytrvalost a autentičnost. Nadšení nikdy nebude nuda, stejně jako se nikdy nudou nestane hudba. Produkty Audictus jsou vyrobeny s nadšením a se závislostí na hudbě. Hudba je pro nás vášní, zvuk je naším světem. Zvol si to nejlepší. Kvalitní vybavení, které ti poskytne možnost, jak být kreativní a poslouchat současně oblíbenou hudbu.  Vybavení, které ti pomůže nastavit mysl a přinášet nové, originální myšlenky, vybavení, které tě bude motivovat překonávat překážky, které se před tebou mohou objevit.

© 2018 AUDICTUS | HEAR YOUR ADDICTION