Rychlá a flexibilní lokální síť s AVM FRITZ!Powerline 546E

Německá společnost  AVM GmbH je jedním z nejúspěšnějších výrobců koncových zařízení pro širokopásmový přístup k Internetu, WLAN, hlas, video a IPTV. AVM ve svých produktech kombinuje nejmodernější soudobé technologie včetně různých možností vysokorychlostního Internetového připojení.

Příkladem může být zařízení AVM FRITZ!Powerline 546E, které jako alternativní možnost pro přenos dat v rámci lokální sítě využívá vnitřní elektrické rozvody. Touto cestou dokáže po elektrickém vedení přenášet data rychlostí až 500 Mbit/s. Současně nabízí i bezdrátové připojení prostřednictvím Wi-Fi 802.11b/g/n s rychlostmi až 300 Mbit/s. Ve výbavě nechybí ani dva klasické Fast Ethernet porty pro připojení přes kabel.

Díky tomu mají uživatelé k dispozici bohaté možnosti, jak efektivně vybudovat lokální síť pro domácnost či menší firmu s využitím nejvhodnější dostupné technologie. Mohou si sami zvolit optimální konfiguraci své lokální sítě a do budoucna ji snadno přizpůsobovat měnícím se potřebám.

AVM FRITZ!Powerline 546E dále nabízí Smart Home funkce, protože dokáže řídit zapínání a vypínání připojeného elektrického spotřebiče podle zvoleného naprogramovaného schématu. Užitečnou doplňkovou funkcí pak měření spotřeby, což uživatelům pomáhá optimalizovat náklady na energii.

Důležitou předností všech produktů AVM je jejich snadná použitelnost díky jednoduché instalaci a konfiguraci. Tyto vlastnosti jsou založeny na přehledném a komfortním uživatelském rozhraní, které poskytuje operační systém FRITZ!OS. Díky tomu mohou i málo zkušení uživatelé z řad domácností a menších firem bez problémů využívat všechny dostupné funkční možnosti zařízení AVM.

Více informací o produktech AVM můžete získat na těchto stránkách

http://www.gestocomm.cz/vyrobce/avm