BILLA spouští novou věrnostní kampaň s plyšáky Angry Birds

  • BILLA přináší další z věrnostních programů oblíbených mezi dětmi i dospělými
  • Zákazníci mohou poskládat celou plyšovou partu Angry Birds, která nedávno přilétla do kin
  • Na webu www.billa.cz/angry-birds vznikla interaktivní podstránka, kde si zákazníci mohou zatočit kolem štěstí, děti splnit hravé úkoly nebo zhlédnout animovaný spot 

Praha 18. září 2019 – Společnost BILLA spouští novou věrnostní kampaň s plyšovými hračkami z filmu Angry Birds ve filmu 2.  Pokračuje ve strategii odměňování věrných zákazníků za jejich pravidelný nákup. Pravidla aktuální kampaně s Angry Birds jsou stejná jako u předchozích úspěšných akcí.

Od 18. září mohou nakupující ve všech supermarketech BILLA získat u pokladny za každých 250 korun jednu nálepku. Za 30 nálepek na kartě a 29,90 Kč si zákazník může zakoupit jednoho člena Angry Birds, za 10 nálepek pak doplatek činí 149,90 Kč. Členové Billa Bonus Clubu mohou plyšáky směnit také za 700 Billa Bonus bodů s doplatkem 29,90 Kč. 

Se startem kampaně BILLA zároveň spouští interaktivní webovou podstránku www.billa.cz/angry-birds, kde si návštěvníci budou moci mimo jiných aktivit zejména pro děti zatočit kolem štěstí a vyhrát svého oblíbeného hrdinu a spoustu dalších cen s motivem Angry Birds.  Mezi výhrami nechybí svačinové boxy, klíčenky, podložky, láhve či batohy.  

Partu Angry Birds tvoří celkem 6 postaviček – nejznámější rozzlobený nelétavý pták s horkou hlavou Ruďas, superrychlík Žluťas, velký srdcař Bombas, dobrodruh Budníček, veselý vepřík Ross a ďábelský Leonard. Všechny tyto postavy mohou zákazníci znát ze stříbrného plátna, jsou totiž hlavními aktéry filmu Angry Birds ve filmu 2, který nedávno vstoupil do českých kin. 

Kampaň startuje 18. září a nálepky budou zákazníci moci sbírat do 17. prosince. Odměny pro zákazníky budou k vyzvednutí do 31. prosince 2019 nebo do vyprodání zásob. Novou věrnostní akci podpoří speciální komunikační kampaň, která se objeví ve všech reklamních formátech (TV, tisk, online). Vytvořila ji agentura McCann Prague. Video je ke zhlédnutí zde

REWE International AG je lídrem na rakouském trhu v oblasti prodeje potravinového a drogistického zboží a jedním z největších zaměstnavatelů v Rakousku. Ve 3 694 prodejnách v Evropě zaměstnává téměř 80 000 pracovníků. 

REWE International AG je součástí německé REWE Group, která působí ve 13 zemích Evropy a patří k nejvýznamnějším evropským maloobchodním skupinám a prodejcům rodinných dovolených. 

REWE International AG se sídlem v rakouském Wiener Neudorf provozuje obchodní společnosti BILLA, MERKUR, PENNY, BIPA a ADEG, a řadu vlastních produktových značek. V segmentu supermarketů má prodejny v 7 zemích střední a východní Evropy. 

BILLA ČR je součástí skupiny REWE International AG. Na českém trhu působí od roku 1991. S obratem ve výši téměř 26 mld. Kč, s 223 prodejnami a více než 6 000 zaměstnanci je BILLA lídrem na trhu supermarketů. Na průměrné prodejní ploše 900 m2 nabízí široký výběr produktů známých i privátních značek. Velký důraz je kladen na čerstvý sortiment, jako jsou lahůdky, pečivo, ovoce a zelenina, mléčné produkty, maso a chlazené produkty. BILLA se soustředí na podporu českých producentů, proto české potraviny tvoří již 78 % jejího celkového sortimentu. České potraviny jsou také součástí privátních značek řetězce BILLA – Vocílka, Česká farma, BILLA Naše bio, BILLA, BILLA Premium, BILLA