Colliers International jmenuje Kevina Turpina regionálním ředitelem výzkumu pro střední a východní Evropu

Praha, 1. října 2019 – Přední světová komerční realitní poradenská společnost zabývající se správou investic, Colliers International, dnes oznámila, že Kevin Turpin byl jmenován novým regionálním ředitelem průzkumu trhu pro střední a východní Evropu. Na novou pozici nastupuje 1. října a bude sídlit v Praze.

V této roli se Kevin zaměří na další vývoj platformy pro průzkum trhu, kterou společnost Colliers vyvinula na regionální a místní úrovni v posledních letech. Kromě novinek a trendů z realitního trhu se Kevin bude soustředit na prognózy širšího makroekonomického, politického a sociálního vývoje a jejich aplikace do strategií souvisejících s nemovitostmi. Kevin se bude rovněž aktivně podílet na řízení týmů průzkumu trhu na úrovni CEE. 

„Získat Kevina do naší rostoucí společnosti je v řadě strategických opatření nejnovějším krokem vedoucím k posílení týmu a rozvoje podnikání v rámci CEE. Rozsah jeho zkušeností, vztahy s klienty a znalost regionu nám pomohou nadále poskytovat klientům nejlepší informace týkající se nemovitostí,“ uvedl Luke Dawson, generální ředitel a vedoucí kapitálových trhů CEE, Colliers International.

Kevin pracuje v oboru komerčních nemovitostí více než 20 let. Jeho nástupu do Colliers předcházela role vedoucího výzkumu a strategie CEE v JLL v Praze, ve které zastupoval region CEE ve výzkumné radě EMEA (EMEA Research Board). Předtím pracoval v oboru personálního poradenství (HR), informačních technologií a ve veřejném sektoru, kde získal cenné mezinárodní zkušenosti.

“Pracoval jsem s Kevinem víc než deset let a jsem nadšený, že se k nám přidal a můžeme zase spolupracovat. Je to skutečný profesionál se skvělými dovednostmi. Představuje důležitou součást v celkovém plánu této společnosti dále růst a neustále se zlepšovat pro klienty napříč celou střední a východní Evropou,” řekl Tewfik Sabongui, výkonný ředitel pro Colliers International pro Českou Republiku. 

„Jako výzkumného pracovníka mě zajímají všechny aspekty trhu s nemovitostmi a faktory, které na něj působí,“ řekl Kevin Turpin, regionální ředitel průzkumu trhu pro střední a východní Evropu. „Pro klienty, kteří developují, obsazují nemovitosti, nebo do nich investují, je důkladná znalost trhu zásadní. Těším se na spolupráci s našimi klienty i s týmy Colliers v celém regionu.“

Colliers International

Colliers International Group Inc. (NASDAQ: CIGI; TSX: CIG) je přední globální společnost nabízející poradenské služby v oblasti komerčních nemovitostí a investičního managementu. Působí
v 68 zemích světa a zaměstnává více než 14 000 odborníků. Colliers je nejrychleji rostoucí veřejně obchodovaná globální společnost zabývající se realitními službami a investičním managementem, přičemž její korporátní tržby v roce 2018 činily 2,8 mld. dolarů (3,3 mld. dolarů, včetně přidružených společností). Za vedení Colliers odpovídá více než 20 let tým zkušených expertů, který stakeholderům společnosti prokazatelně zajišťuje přes 40 % ročních výnosů. Prostřednictvím své platformy služeb pro management investic spravuje aktiva světově nejuznávanějších institucionálních realitních investorů v hodnotě více než 26 mld. dolarů.

Aktuality ze světa Colliers International najdete na webové adrese Colliers.com i našem Twitteru (@Colliers EMEA) nebo LinkedIn. Novinky pro Českou republiku najdete na našich českých stránkách Colliers.cz.