Pilota F1 Maxe Verstappena bude podporovat online prodejce ojetých vozidel CarNext.com, který působí i v Česku

Amsterdam, Praha 20. listopadu 2019 – CarNext.com, celoevropská online platforma pro prodej prověřených vozů s transparentní historií, oznámila, že od roku 2020 bude partnerem pilota formule 1 Maxe Verstappena, který patří mezi největší hvězdy seriálu. Tuto neděli zvítězil ve Velké ceně Brazílie a před posledním závodem aktuálního ročníku mu patří třetí pozice v celkovém pořadí. 

CarNext.com a Max Verstappen budou během partnerství spolupracovat na všech 23 evropských trzích, na nichž dnes CarNext.com prodává vozy. Jde o Českou republiku a také například o Velkou Británii, Německo, Itálii, Portugalsko, Španělsko, Nizozemsko, Belgii, Francii, Polsko nebo Turecko. V rámci partnerství bude 22letý závodník podporovat CarNext.com v jejích komunikačních aktivitách.

Max Verstappen závodí ve formuli 1 pod nizozemskou vlajkou za tým Red Bull Racing. Ve formuli 1 debutoval při Velké ceně Austrálie v roce 2015 ve věku 17 let a 166 dnů, a stal se tak vůbec nejmladším pilotem v historii seriálu. Je synem bývalého jezdce F1 Jose Verstappena.

„Z partnerství s CarNext.com jsem opravdu nadšený. Dělají něco jinak, ​​nabízejí lidem nový způsob nákupu aut a nebojí se narušit současný stav. Dnes nakupujeme většinu věcí online, tak proč ne také auta? Jsou tu, aby zvítězili. Těším se na věci, které můžeme budovat společně,“ řekl Max Verstappen.

Generální ředitel CarNext.com Ewout van Jarwaarde k tomu dodal: „Na webu CarNext.com děláme věci odlišně, abychom měnili tradiční trh s ojetými vozy. Jsem velmi rád, že můžu oznámit naše partnerství s Maxem Verstappenem. Společně budeme dále posouvat hranice a zvyšovat povědomí o značce CarNext.com. Je to skvělá kombinace: zatímco Max přináší zpět do závodů zábavu, CarNext.com přináší zpět radost z nákupu ojetých automobilů.“

Partnerství s CarNext.com je osobní dohodou Maxe Verstappena. Budou spolupracovat na několika konkrétních aktivitách, aby podpořili kontakt se zákazníky platformy CarNext.com a pomohli oslovit její nové publikum. Očekává se také, že se Max Verstappen objeví v její chystané televizní reklamní kampani.

CarNext.com je celoevropským digitálním trhem pro prověřené ojeté vozy s transparentní historií, který je schopen zákazníkům kamkoli doručit jakékoli auto ze své nabídky. Zákazníci si zde mohou vůz koupit nebo pronajmout. Všechny vozy na webu CarNext.com pocházejí z flotily leasingové společnosti LeasePlan nebo od dalších důvěryhodných dodavatelů. CarNext.com nabízí také řadu doplňkových služeb dostupných online i prostřednictvím sítě kamenných prodejen. Jedna z nich je v České republice, konkrétně ve Vestci u Prahy.

Více na: www.carnext.com

Video s Maxem Verstappenem, na němž mluví o spolupráci s CarNext.com, najdete na: https://www.youtube.com/watch?v=AwvdVT3ZXyY&feature=youtu.be