Boltu se podařilo v listopadu dále snížit dojezdový čas. V Praze cestující čekali na auto v průměru 3 minuty a 10 vteřin

Při objednání jízdy s aplikací Bolt v Praze jsou zákazníci průměrně vyzvednuti za přibližně tři minuty. Dojezdové časy se daří dále průběžně zkracovat. V dubnu letošního roku byl dojezdový čas zhruba pět minut. Od té doby došlo k jeho zkrácení o téměř dvě minuty. Bolt očekává, že k jeho dalšímu zkracování bude docházet také v následujících měsících.

2019-12-12 16_42_47-Bolt _ Města.png

“Máme velkou radost, že se daří snižovat čas, který je potřeba pro to, aby partnerský řidič vyzvedl cestujícího. I nadále se budeme snažit zlepšovat. Stále si myslíme, že můžeme zkvalitňovat služby tak, aby k vyzvednutí cestujícího došlo ještě rychleji,” říká Roman Sysel, regionální manažer Boltu pro střední Evropu.

Důvody zkracování dojezdových časů jsou dva. Zaprvé dochází k soustavnému nárůstu poptávky po službách Boltu jak ze strany řidičů, tak cestujících. Rostoucí síť uživatelů na obou stranách vede ke snižování dojezdových časů. Druhým faktorem jsou vylepšení na straně technologie, která umožňují efektivnější propojování mezi cestujícími a řidiči.

Vývoj průměrných dojezdových časů partnerských řidičů využívajících aplikaci Bolt (duben – listopad 2019)

Měsíc Průměrný čas dojezdu (v min.)
Listopad 3.15
Říjen 3.38
Září 3.52
Srpen 3.38
Červenec 3.47
Červen 4.03
Květen 4.28
Duben 4.97

O Boltu

Aplikace Bolt, dříve známá jako Taxify, je přední evropská přepravní platforma, která se snaží o to, aby doprava ve městě byla jednodušší, rychlejší a spolehlivější.

Byla založena v roce 2013 Markusem Villigem. Je jednou z nejrychleji rostoucích přepravních platforem v Evropě a Africe. Investovaly do ní firmy jako Daimler, Didi Chuxing, Korelya Capital a spoluzakladatel společnosti TransferWise Taavet Hinrikus.

Bolt má více než 25 milionů uživatelů ve více než 30 zemích po celém světě.

Více informací zjistíte na www.bolt.eu.