Nová řešení od Zebry zvyšují produktivitu pracovníků ve skladech o 24 procent

Software pro pracovní toky ve skladu, náhlavní displej a prstenový skener modernizují operace ve skladu a vycházejí vstříc požadavkům on-demand ekonomiky

PRAHA, 27. března, 2020 – Společnost Zebra Technologies, (NASDAQ: ZBRA), průkopník ve svém oboru, který pomocí svých řešení a partnerů pomáhá získat firmám náskok v podnikání, představila intuitivní skladové novinky určené k optimalizaci pracovních toků, maximalizaci produktivity ve skladech a zlepšení zaškolování nových zaměstnanců. Zebra FulfillmentEdgetransformuje stávající systémy správy skladů (WMS) pomocí dynamických pracovních toků a směrování pracovníků k vychystávání, balení a odkládání v reálném čase – bez nákladných a riskantních aktualizací nebo změn v samotném WMS. Nabízí moderní uživatelské prostředí, které vylepšuje mobilní počítače Zebra Technologies s Android™ spolu s inovativním volitelným uživatelským příslušenstvím, jako je náhlavní displej třídy HD4000. Společnost Zebra rovněž představila nový bezdrátový prstenový skener RS5100, který pracovníkům poskytuje možnost ultra lehkého handsfree skenování pro zvýšení produktivity v průmyslovém prostředí.

Podle nedávné studie společnosti Zebra 2024 Warehousing Vision Study, již odpovědní pracovníci v IT a v provozu rozhodují o modernizaci svých skladů a platforem WMS. Průzkum napovídá, že 54 procent zkoumaných organizací plánuje do roku 2024 zavézt plnohodnotné systémy pro správu WMS se systémem mobilních pracovníků. FulfillmentEdge integruje stávající data WMS v reálném čase s informacemi o aktuální poloze, což poskytuje přehled o umístění pracovníků, inventáři a manipulační technice. Řešení poté vyhodnotí informace a vytvoří aktualizované pracovní postupy. Tyto pokyny pak předá elektronicky například s využitím vizualizované navigace umístění další položky a její fotografie, aby byla zajištěna přesnost vychystání. Nyní může jeden pracovník současně vychystávat více zakázek, což podnikům umožňuje dramaticky zrychlit dobu plnění objednávek a zvýšit produktivitu pracovníků až o 24 procent.

„On-demand ekonomika vyvíjí tlak na skladové operace, aby bylo zajištěno rychlé plnění objednávek, kterých je více než kdykoliv předtím. K tomu je potřeba vysoce produktivní a efektivní pracovní síla,” řekl Senior Vice President Enterprise Mobile Computing, Zebra Technologies Joe White. „Intuitivní software FulfillmentEdge společnosti Zebra a volitelný náhlavní displej HD4000 dodávají mobilním pracovníkům jasné pokyny krok za krokem, které zkracují dobu školení o 90 procent a umožňují okamžité zapracování. Management má navíc k dispozici poznatky a analýzy v reálném čase, díky čemuž se může okamžitě lépe rozhodovat. 

Ze studie společnosti Zebra 2024 Warehousing Vision Study, také vyplynulo, že 62 procent dotázaných firem plánuje přidat či přejít na nositelné počítače, jako jsou chytré hodinky, brýle či zařízení upevněná na bocích. První lehký náhlavní displej určený pro podniky uvolňuje ruce a umožňuje směrování. Je tedy ideální pro pracovní postupy s řízenou akcí, zvyšuje pracovní efektivitu a přesnost pomocí zobrazování souvisejících informací jako je umístění a rozvržení regálu, počet kusů, zbývající položky a třídění zásobníků, v zorném poli každého pracovníka.

Odolný, monokulární náhlavní displej HD4000 je volitelným příslušenstvím pro vybrané mobilní počítače schopné provozovat řešení FulfillmentEdge. Připojuje se přes USB a poskytuje celodenní výdrž a zvýšenou produktivitu pracovníkům ve skladu, výrobě a terénu, kteří mohou těžit z hands-free a řízených pracovních postupů.

Společnost Zebra také představila robustní, prstenový skener RS5100 Bluetooth®, který zvyšuje produktivitu pracovníků, tím, že zaměstnancům ponechává volné ruce pro správu inventáře, sběr, balení a třídění a mají tak vyšší produktivitu. Nejmenší a nejlehčí prstenový skener Zebra nabízí dlouhou životnost baterie a celodenní komfort díky jednostranné i dvojité spoušti dovolující pracovat s rukavicemi či bez nich. Skener také podporuje NFC „párovatelné jedním kliknutím” s většinou zařízení podnikové třídy s Bluetooth od Zebry a nabízí vysoce výkonné všesměrové skenování 1D / 2D pro maximalizaci produktivity pracovníků.

KLÍČOVÉ POZNATKY

  • Zebra FulfillmentEdge modernizuje systémy správy skladu pomocí optimalizace pracovních toků, maximalizace produktivity pracovníků a zlepšení zaškolování nových pracovníků bez nákladných a riskantních upgradů nebo změn backendu, které by mohly narušit provoz.
  • Pomocí řešení společnosti Zebra může být jeden pracovník nasměrován k tomu, aby vychystal více objednávek a zaskladnil příchozí zásilky a vrácené položky – vše v rámci jedné cesty do skladu – což podnikům umožňuje vyřídit až o 24 procent více objednávek denně bez navýšení personálu.
  • Díky řešení Zebra mohou noví zaměstnanci nastoupit do pracovního procesu téměř okamžitě a doba školení se zkrátí až o 90 procent.
  • Robustní náhlavní displej HD4000 od společnosti Zebra je první, handsfree zařízeni, které zvyšuje pracovní efektivitu a přesnost pomocí informací v zorném poli každého pracovníka.
  • Zebra také představuje nový lehký, robustní prstenový skener RS5100 Bluetooth, který nabízí maximální pohodlí a snadné použití ke zvýšení produktivity pracovníků napříč pracovištěm.

 

O SPOLEČNOSTI ZEBRA TECHNLOGIES

Zebra (NASDAQ: ZBRA) pomáhá firmám působících v maloobchodní či online sféře, výrobě, dopravě, logistice, zdravotnictví a dalších průmyslových odvětvích dosahovat špičkové výkonnosti. S více než 10 000 partnery ve 100 zemích dodáváme řešení na míru přizpůsobená jednotlivým odvětvím, která inteligentně propojují lidi, aktiva a data a pomáhají zákazníkům přijímat kritická obchodní rozhodnutí. Naše řešení, která mají vedoucí postavení na trhu, zvyšují zážitek z nakupování, sledují a spravují zásoby a zlepšují efektivitu dodavatelského řetězce a péči o pacienty. Zebra, umístěná na seznamu Forbes nejlepších zaměstnavatelů v Americe za poslední tři roky, pomáhá našim zákazníkům získat náskok. 

Více informací na stránkách Zebra Technologies, můžete se také zaregistrovat k odběru novinek. Sledujte Zebru na Linkedinu, Facebooku a Twitteru