Lama Plus – autorizovaný distributor Brother na Slovensku a v Polsku

Společnost Lama Plus – specializovaný distributor spotřebního materiálu a počítačových doplňků – rozšiřuje spolupráci se společností Brother a stává se autorizovaným distributorem spotřebního materiálu Brother také na Slovensku a v Polsku.

Lama Plus oznámila podepsání nového kontraktu se společností Brother s účinností od 1. 4. 2020.

Vedoucí slovenské pobočky Anna Pupíková uvádí: „Vďaka tejto spolupráci ponúkame partnerom možnosť nákupu za akciové ceny, možnosť zaujímavých promoakcií s darčekmi, podporu do výberových konaní a reportovania odberov pre získanie spätných bonusov priamo od výrobcu. “ a pokračuje “ Sme radi, že novo môžeme ponúknuť maximum výhod našim partnerom aj na Slovensku.“

Jako autorizovaný distributor Brother poskytuje Lama Plus zákazníkům širokou nabídku více než 700 položek originálního spotřebního materiálu a tiskáren štítků. Zákazníci mají k dispozici více než 70 % položek s dodáním do druhého dne.

Odpovědnou osobou za distribuci značky Brother je ve společnosti Lama Plus produktová manažerka Kristina Krause. 

 

  • O společnosti Lama Plus  

 

Lama Plus s.r.o. je ryze českou obchodní společností. Profiluje se jako komplexní zdroj spotřebního materiálu a doplňků pro IT resellery v rámci evropského kontinentu. Společnost je přímým dovozcem originálních materiálů stejně jako cenově dostupnějších materiálů kompatibilních. Lama Plus je v ČR jediným autorizovaným distributorem výhradně spotřebního materiálu řady předních světových výrobců, např. Hewlett-Packard, Epson, OKI, Brother, Dymo, Kodak, Verbatim, Avacom, Goodram, DataTresorDisc, Apacer, Peach. Svým partnerům nabízí také produkty dalších renomovaných značek – Canon, Lexmark, Xerox, IBM, Konica Minolta, Ricoh, Sharp, Kyocera Mita, Toshiba, aj. Lama Plus je výhradním distributorem kompatibilních produktů Fullmark, UP, baterií Powerton a počítačových doplňků All new, N-Face, E-Blue, Red Fighter, Marvo, LOGO, LED osvětlení Moonlight v ČR a SR a subdistributorem značek Avery Zweckform, Kingston, Polar, Samsung a Xerox.

Distributor Lama Plus prohlubuje svou dlouholetou specializaci na počítačové doplňky a neustále rozšiřuje nabídku herního příslušenství. Vychází tak vstříc všem resellerům, kteří pochopili rostoucí význam gamingu a eSportu. V oblasti, na kterou se zaměřuje, chce být nejlepší, mít široký sortiment periferií různých značek pro profi hráče i pro začátečníky, doplnit ho neméně zajímavým herním nábytkem a nabídnout resellerům přidanou hodnotu, kterou u ostatních distributorů nezískají, a to poradenství specialisty na gaming, který má zkušenosti s působením v jednom z předních herních týmů a dokáže tudíž usnadnit zařazení gaming sortimentu do nabídky i těm resellerům, kteří si v tomto oboru nejsou jistí. Komplexní nabídka distributora je tvořena různými úrovněmi periferií tak, aby si vybral opravdu každý hráč. Portfolio zahrnuje nejen výhradní distribuce značek Marvo a E-Blue, autorizovanou distribuci značky Defender, ale také vlastní značku Red Fighter a dále prémiové značky Razer, Logitech G, Roccat a další významné značky HP Omen, A4Tech Bloody, Redragon či GX Gaming.

Společnost Lama Plus dodává zboží prodejcům, systémovým integrátorům i renomovaným obchodním řetězcům po celé ČR. Firma má své zastoupení také na Slovensku a v Polsku odkud zásobuje země Evropské unie i další státy Evropy (cca 15 zemí). Společnost Lama Plus vystavuje na veletrzích CeBIT, Paperworld, IFA v Německu.

Více informací naleznete na www.lama.cz, www.lama.sk a marvogaming.eu