Vzdělávejte se v oblasti inteligentní výroby chytře: druhá virtuální událost společnosti Rockwell Automation přivádí technologie k životu on-line

17. června 2020 – Dne 23. června 2020 se koná druhá akce VirtualConnect společnosti Rockwell Automation

V květnu společnost Rockwell Automation v návaznosti na pandemii koronaviru uspořádala svou první on-line událost věnovanou technologiím: VirtualConnect. Ta nabídla dvě série videoprezentací, po kterých mluvčí živě odpovídali na dotazy, plně virtualizované prostory, kde byli k dispozici odborníci a specialisté z celého odvětví, a příležitost navázat spojení s kolegy z různých částí světa.

Akce VirtualConnect přináší veškeré výhody živé události až k vám. V reálném čase budou k dispozici techničtí odborníci a interaktivní videoprezentace s novinkami v oblasti inteligentní výroby.

„Když u zákazníků zkoumáme, co brání jejich digitální transformaci, jedním z hlavních problémů jsou lidé – ti prostě neví, jak na to. Technická školení, jaká nabízí i tato událost, vám pomohou udržet krok s rychle se měnícími technologiemi současnosti. Zároveň vám pomohou pochopit, jak přínosná může být digitalizace pro váš podnik,“ uvedla prezidentka společnosti Rockwell Automation pro oblast EMEA Susana Gonzales. 

Slibný začátek

První virtuální událost zaznamenala ohromný úspěch – zapojilo se do ní více než 1 300 účastníků ze 77 zemí. Ti mezi sebou zhlédli přes 6 000 videí, stáhli si více než 15 000 dokumentů a vyměnili si asi 1 600 zpráv. 

V návaznosti na tento úspěch máte nyní možnost zaregistrovat se na druhou virtuální akci, která se bude konat 23. června 2020. Na té budou mít návštěvníci k dispozici ještě více prezentací a mluvčích a rozšířené on-line prostory, které jim umožní prohloubit znalosti v oblasti inteligentní výroby a navázat kontakt s kolegy i odborníky z odvětví.

Co očekávat

Po úvodním slovu Jana Van Den Bossche, ředitele produktových obchodních jednotek společnosti Rockwell Automation v oblasti EMEA, o technologiích transformujících průmysl budou následovat interaktivní videoprezentace technických odborníků společnosti o tom, jak mohou inteligentní technologie pomoci uživatelům při sběru dat a rozhodování a zvýšit tak produktivitu a optimalizovat výkonnost provozu.

Virtuální program je tentokrát rozdělen do tří oblastí: jedna se zaměří na inteligentní stroje, druhá na inteligentní provoz a třetí na digitální transformaci. Účastníci se dozvědí, jaké nové příležitosti přináší rozšířená realita, digitální dvojčata a průmyslový internet věcí (IIOT) výrobcům, kteří pak mohou s využitím inteligentních zařízení rozšířit svůj stávající provoz a tím zvýšit i svou výkonnost. Na programu jsou například tato školení a témata:

  • Plnění požadavků pomocí flexibilní výroby
  • Jak vyřešit zásadní problémy ve výrobě pomocí propojených služeb
  • Inteligentní snímací zařízení pro lepší využití aktiv
  • Bezpečnost a zabezpečení v průmyslovém internetu věcí
  • Jak proměnit surová data v užitečné informace

Ve virtuálních prostorách najdete digitální stánky společnosti Rockwell Automation a jejích partnerů. Účastníci mohou v reálném čase chatovat s odborníky na automatizaci a lépe tak porozumět produktům a řešením, které se objeví v prezentacích VirtualConnect. Po celou dobu akce budou k dispozici technici a lektoři, kteří zodpoví vaše dotazy.

Účastníci mohou dále navštívit virtuální stánky partnerů společnosti Rockwell Automation, včetně společností Bihl+Wiedemann, Cisco, Claroty, Grace Technologies, Posital Fraba, ProSoft Technology, Softing, Spectrum Controls a Stratus, a prozkoumat jejich bezplatné produkty a řešení.

Registrace

Registrace na akci konanou 23. června 2020 je nyní otevřena. Další akce plánujeme pořádat v září a listopadu. Jednotlivá školení budou nahrávána a nahrávky pak budou zpřístupněny registrovaným účastníkům. Zjistěte více.

O společnosti Rockwell Automation 

Rockwell Automation Inc. (NYSE: ROK), is a global leader in industrial automation and digital transformation. We connect the imaginations of people with the potential of technology to expand what is humanly possible, making the world more productive and more sustainable. Headquartered in Milwaukee, Wisconsin, Rockwell Automation employs approximately 23,000 problem solvers dedicated to our customers in more than 100 countries. To learn more about how we are making Smart Manufacturing more productive, visit www.rockwellautomation.com