Fintech hyponamiru.cz přidává nové funkce do online hypotečního bankovnictví a nabízí až čtyřtisícový bonus za aktivitu

Brno, 29. července 2020 – Fintech hyponamiru.cz rozšířil online hypoteční bankovnictví o nové funkce, které ještě více zjednodušují výběr a sjednání hypotéky. Uživatelé hypotečního bankovnictví si mohou sami například seřadit jednotlivé nabídky hypoték podle výše úrokové sazby, měsíční splátky, účtovaných poplatků nebo doby fixace. Zabezpečené prostředí hypotečního bankovnictví slouží také ke sdílení veškerých dokumentů k hypotéce s hypotečním specialistou.

Výběr a sjednání nové hypotéky a rovněž refinancování stávající hypotéky vnímá řada Čechů jako poměrně složitý a časově náročný proces. Fintech hyponamiru.cz má ambici tento zažitý pohled změnit a dopomoci mu k tomu má online hypoteční bankovnictví. „Letos v dubnu jsme jako první v Česku spustili online hypoteční bankovnictví. Nyní nastal správný čas přidat další funkce, které ještě více zjednoduší výběr a sjednání hypotéky. Nově mohou uživatelé v prostředí internetové bankovnictví například podávat žádosti o hypotéku, nahrávat potřebné dokumenty, komunikovat s hypotečním specialistou nebo sledovat aktuální stav žádosti o hypotéku,“ popisuje klíčové změny Miroslav Majer, zakladatel online sjednávače hypoték hyponamiru.cz. Velkou výhodou online hypotečního bankovnictví je, že zájemce o úvěr na bydlení nemusí nikam chodit a vše vyřídí s hypotečním poradcem online z pohodlí domova nebo kanceláře. 

Registrovaným uživatelům hypotečního bankovnictví je také zdarma k dispozici celá řada filtrů, pomocí nichž je možné podrobně porovnat důležité parametry jednotlivých nabídek – hypotéky je možné filtrovat například podle výše úrokové sazby, doby splatnosti, výše měsíční splátky, poplatků či délky fixace. Veškeré informace o hypotéce jsou uloženy na zabezpečeném účtu uživatele a v případě potřeby je možné kdykoliv rychle dohledat například důležité termíny, smlouvy, doklady a jiné dokumenty. Příjemnou novinkou v hypotečním bankovnictví je až čtyřtisícový finanční bonus, který získá zájemce o hypotéku jako odměnu za aktivní online komunikaci s přiděleným hypotečním specialistou a samostatné doplňování potřebných informací a dokumentů. „Hypoteční bankovnictví neslouží pouze ke sjednání nové nebo refinancování stávající hypotéky, ale také k následné správě úvěru. Za klienta hlídá například průběh čerpání hypotéky, aby nepřicházel na případných sankcích o peníze,“ doplňuje Miroslav Majer.