Bezdrátová sluchátka LAMAX Muse2: Pořádná dávka svobody zabalená do skvělého zvuku

S nástupcem originálních bezdrátových sluchátek přichází ten nejčistší zážitek z poslechu.

Praha, 21. dubna 2021 – Společnost LAMAX Electronics (LAMAX), úspěšný výrobce audiovizuální elektroniky, uvádí na trh druhou generaci stylových bezdrátových sluchátek. Muse2 posunují hudební zážitek o další level, přičemž si udržují originální design v nezaměnitelné barevné kombinaci.

Fotografie jsou k dispozici zde:
https://www.flickr.com/photos/69923807@N07/albums/72157718998858472 

Sluchátka LAMAX Muse2 se oproti svému předchůdci vzhledem nijak zásadně neliší. Evoluce spočívá v použité technologii, která přináší dokonalejší zážitek z poslechu. Muse2 umožňují až 35 hodin nepřerušovaného provozu, a to díky baterii o kapacitě 500 mAh. Stabilní Bluetooth 5.0 znamená rychlejší přenos s dosahem až 10 metrů, a tak už není třeba se natahovat po telefonu, když zrovna někdo zavolá. Hovor zvedneš pohodlně na sluchátkách a vyřídíš jej pomocí integrovaného mikrofonu. Stejně jednoduše můžeš ovládat hlasitost, přeskakovat nebo zastavovat skladby.

Muse2 nedělají rozdíly, jaký hudební žánr právě posloucháš. Electro, rock, hip-hop i podcasty si vychutnáš v dokonalé kvalitě bez zkreslení. Hutné basy, krystalicky čisté středy a vyladěné výšky – s technologií BeatBass® se posouvají hranice poslechu o další level. To vše v kompaktním osvědčeném skládacím designu v tyrkysově-černé kombinaci. Pohodlné over-ear náušníky perfektně sedí po celou dobu nošení, přirozeně tlumí okolí, a přinášejí tak ničím nerušený zážitek z poslechu.

Sluchátka lze využít pro zábavu i pro práci. Jednoduše s nimi vyřídíš videokonferenci, život ti usnadní snadná aktivace Google Asistenta, Siri nebo Alexy přímo na sluchátkách. Ani s párováním si nemusíš dělat starosti. Muse2 stihnou najít tvůj telefon ještě dříve, než si je nasadíš. Už žádné klikání v nastavení smartphonu. Rovnou poslouchej.

Ani vybitá sluchátka nejsou problém. LAMAX Muse2 nikdy “nespí”, a to doslova. I když jsou zrovna bez šťávy, fungují pomocí 3,5 mm jack audio kabelu jako běžná drátová sluchátka. Samotné nabíjení pak probíhá pomocí prostřednictvím microUSB kabelu, který je součástí balení.

Bezdrátová sluchátka LAMAX Muse2 seženeš na českém trhu již nyní za doporučenou cenu 1 790 Kč. Využít můžeš přímo e-shop značky LAMAX.

LAMAX Muse2 parametry:

  • Typ sluchátek: Bezdrátové náhlavní
  • Bezdrátová technologie: Bluetooth 5.0
  • Dosah Bluetooth: ≤10 m
  • Kapacita baterie:  500 mAh
  • Doba přehrávání: až 35 hodin
  • Frekvenční rozsah: 20 Hz – 20 kHz
  • Handsfree: Integrovaný reproduktor i mikrofon. Ovládat handsfree lze tlačítky na sluchátkách.
  • Funkce tlačítek sluchátek: Přehrávání skladeb, ovládání handsfree, ovládání hlasitosti, aktivace Siri, Alexy nebo Google Assistant

Více informací o nich naleznete zde:

https://www.lamax-electronics.com/cz/bluetooth-audio/muse2/

O společnosti LAMAX

Jsme LAMAX Electronics. Jsme výrobci elektroniky, kterou budeš chtít používat každý den. Ať si nasadíš sluchátka, zapneš reprák, natočíš svůj trip nebo použiješ jiný produkt – buď si jistý následujícím. Naše kousky jsou maximálně ready to use. Třeba k akční kameře u nás dostaneš celý set příslušenství. Proč? Protože tě netlačíme rovnou do dalšího nákupu. Taky neexperimentujeme s posledními hi-tech výstřelky. Místo toho přinášíme spolehlivé produkty za férovou cenu s dlouhou výdrží a super odolností. Prostě takové, co s sebou můžeš mít nonstop.