Budoucnost průmyslové digitální transformace v Evropě, na Blízkém východě a v Africe

Výzkum zahrnuje témata jako řízení přerušení provozu, transformace zkušeností s pracovní silou a zabezpečení technologického svazku do budoucna

14. června 2021 | Společnost Rockwell Automation vydala sponzorovaný dokument IDC Executive Brief, který se zaměřuje na předpovědi výkonných manažerů pro průmyslovou digitální transformaci v oblasti EMEA v roce 2021 a dále.

Na základě průzkumu mezi více než 400 průmyslovými společnostmi dokument IDC Executive Brief zkoumá, jak podniky upravily svůj přístup k digitální transformaci tváří v tvář nejistotám, jaký na ně tyto změny měly dopad a jak je budou ovlivňovat do budoucna.

Dokument IDC Executive Brief zahrnuje tato témata:

  • Zvládání akcelerovaných narušení
  • Vývoj strategického přístupu k digitální transformaci
  • Vytváření vysoce efektivních procesů
  • Transformace zkušeností personálu
  • Ochrana budoucnosti technologického svazku
  • Zlepšení výkonu implementací holistické digitální transformační strategie
  • Poskytování skutečných obchodních výsledků upřednostňováním konvergence technologií a procesů
  • Propojenost technologického svazku a vysoké kvality dat

Susana Gonzalez, prezidentka pro oblast EMEA ve společnosti Rockwell Automation, uvedla: „Sdělovací prostředky přinášejí zprávy o známkách oživení, a proto je důležité dívat se dopředu a vzít v úvahu ponaučení, která jsme získali. Musíme být flexibilní v tom, jak přistoupíme k letošnímu roku, a odolat nutkání držet se v „zajetých kolejích“. Pokud jsme otevřeni změnám našeho vnímání na základě zkušeností, pak můžeme růst – naše víra bude pevná pouze do doby, než budou její pilíře vyvráceny. Stejně jako mnoho lidí i já jsem si kdysi myslela, že pro efektivní prodej a vztahy se zákazníky musíte být neustále v terénu. Přišel COVID-19, přizpůsobili jsme se a čas plyne dál – stále prodáváme a stále sloužíme našim zákazníkům. Dokonce i já jsem byla překvapena, jak úspěšný proces adaptace byl.

Jan Burian, ředitel IDC Manufacturing Insights EMEA, IDC, dodal: „IDC očekává, že do konce roku 2021 bude 90 % všech výrobních dodavatelských řetězců investovat do technologií a obchodních procesů nezbytných pro dosažení skutečné odolnosti, což povede ke zvýšení produktivity o 5 %.“

Lorenzo Veronesi, manažer výzkumu, IDC Manufacturing Insights EMEA, IDC, uvedl: „IDC očekává, že na podporu autonomních operací do roku 2022 organizace zvýší své investice do správy dat, funkcí digitální techniky a technologií digitálních operací o 40 %.“

Uplynulý rok nepochybně ukázal, že je nutné mít komplexní strategii digitální transformace. Společnosti, které uvízly v „digitální propasti“, měly s adaptací problémy, zatímco těm, které přijaly Průmysl 4.0 a učinily v něm významné pokroky, se dařilo dobře. Přečtěte si celý dokument v původním znění: Executive Brief –  Předpovědi výkonných manažerů pro průmyslovou digitální transformaci v oblasti EMEA v roce 2021 (a dále)

O společnosti Rockwell Automation

Rockwell Automation, Inc. je globální lídr v průmyslové automatizaci a digitální transformaci. Spojujeme představy lidí s potenciálem technologie, abychom umožnili rozšíření toho, co člověk dokáže, zlepšili produktivitu a udržitelnost konání ve světě. Sídlo společnosti Rockwell Automation leží v Milwaukee ve státě Wisconsin, společnost zaměstnává kolem 24 000 lidí starajících se o zákazníky společnosti ve více než 100 zemích. 
Chcete-li se dozvědět další informace o tom, jak realizujeme koncept „The Connected Enterprise“ v průmyslových podnicích, navštivte náš web www.rockwellautomation.com.