Acronis představuje nový název svého klíčového produktu: Acronis Cyber Protect Home Office

Nástupce oceňovaného programu Acronis True Image poskytuje ucelenou ochranou
před širokým spektrem hrozeb, od selhání disku až po kybernetický útok

PRAHA, 9. září 2021 Acronis, globální lídr na trhu řešení kybernetické ochrany, uvedl Acronis Cyber Protect Home Office, novou verzi řešení kybernetické ochrany pro domácí použití a malé kanceláře. Cyber Protect Home je novým názvem oceňovaného programu Acronis True Image, jež odráží integraci širokého spektra funkcí nutných ke komplexní ochraně před současnými kybernetickými riziky.  

Potřeba efektivní ochrany dat a kybernetické bezpečnosti se stala běžnou praxí v každodenním životě. Zatímco organizace se spoléhají na neustálou dostupnost a integritu svých dat, jednotlivci posílají
a dostávají velká množství citlivých informací přes vzdálená spojení. Mezitím hackeři ale rozšířili dosah
a zvýšili sofistikovanost útoků, takže ani malé firmy dnes nejsou v bezpečí.

Od roku 2017, kdy integroval anti-ransomwarovou ochranu, vylepšuje Acronis své řešení s ohledem na objevující se nové výzvy. Postupně přidával ochranu proti malwaru, cryptojackingu a filtrování webu, takže se posunulo od zálohovacího produktu k ucelenému řešení osobní kybernetické ochrany s ochranou nejen záloh, ale i samotných zařízení.   

Nový Acronis Cyber Protect Home Office mimo jiné umí:

  • zálohovat a chránit zařízení PC, Mac, iOS a Android 
  • antimalwarovou a antiransomwarovou ochranu
  • webové filtrování a ochranu videokonferencí
  • archivovat starší soubory
  • obnovovat zálohy na hardwarově odlišný stroj 
  • klonovat pevné disky 
  • vyčistit počítač a mnoho dalšího

„Poslední dva roky změnily kybernetické prostředí tak, že žádný uživatel není příliš malý na to, aby se mohl cítit zcela v bezpečí,“ řekl Candid Wuest, viceprezident společnosti Acronis pro kybernetickou ochranu. „Unikátní kvality našich podnikových řešení kombinují kybernetickou bezpečnost se zálohováním dat
a tyto výhody nyní zpřístupňujeme v rámci Acronis Cyber Protect Home Office každému jednotlivci
a domácí či malé kanceláři v prostředí vzdálené práce a distribuované IT infrastruktury.“ 

Více o Acronis Cyber Protect Home Office včetně ceníku naleznete zde.

O společnosti Acronis

Acronis je lídrem v segmentu kybernetické ochrany, která zahrnuje oblasti bezpečí, dostupnosti, soukromí, autenticity a zabezpečení (SAPAS) prostřednictvím inovativních zálohovacích řešenínástrojů bezpečnostidisaster recoverysdílení a synchronizace podnikových dat běžících v prostředí hybridního cloudu: on-premise, v cloudu či v obou prostředích. Díky vylepšeným  AI technologiím a blockchainové autentizaci dat chrání Acronis veškerá data ve všech prostředích včetně fyzických, virtuálních, cloudových, mobilních a aplikačních. S více než 500 000 firemními zákazníky a globální komunitou poskytovatelů služeb, resellerů a ISV partnerů je Acronis prověřeným dodavatelem 80 % podniků žebříčku Fortune 1000 a celkem více než 5,5 milionu zákazníků. S centrálami ve Švýcarsku a Singapuru je Acronis globální organizací se zastoupeními po celém světě a partnery ve 150 zemích. Více informací na www.acronis.com  a www.acronis.cz.