Společnost TCL představuje nové televizory, audiozařízení, mobilní zařízení a produkty pro chytrou domácnost pro rok 2021

TCL přináší spotřebitelům nová zařízení propojené chytré domácnosti pod heslem „Transcend Vision“ 

[Praha – 10. 9. 2021]: Společnost TCL Electronics (1070.HK), jeden z dominantních hráčů na globálním trhu televizní techniky a přední společnost v oblasti spotřební elektroniky, v rámci své výhledové strategie AI x IoT na akci nazvané „Transcend Vision“ představila své nejnovější produkty pro rok 2021, včetně televizorů Mini-LED, QLED a 4K HDR a řady audio zařízení a domácích spotřebičů. 

Mezi nové produkty společnosti TCL patří:

Televizory řady X*
Mezi nejnovější přírůstky televizorů TCL řady X patří televizor TCL Mini LED 8K řady X92 Pro s technologií OD Zero Mini LED a televizor TCL Mini LED 8K řady X92.

Řada TCL X představuje významný průlom v oblasti televizorů Mini LED a sdružuje televizory Mini LED společnosti TCL s technologiemi QLED a 8K. Řada X92 Pro i řada X92 poskytují neuvěřitelný kontrast, čistotu a skutečně pohlcující zážitek ze sledování. 

Tyto dva televizory, vylepšené o špičkový zvukový systém s hardwarem od společnosti Onkyo a zvukovými technologiemi včetně Dolby Atmos®, umožňují uživatelům hlubší spojení se všemi druhy obsahu na obrazovce.

Řada X92 bude dostupná na trhu v následujících měsících a řada X92 Pro bude dostupná od 4. čtvrtletí 2021.

Televizory řady C*
Televizory TCL řady C, mezi něž patří řada C82, C72 a C72+, jsou důležitým přírůstkem k trvalému závazku společnosti TCL přinášet uživatelům po celém světě výjimečné zážitky ze sledování a zábavy. Tyto modely byly uvedeny na trh v dubnu letošního roku a nyní jsou dostupné v Evropě a na vybraných trzích po celém světě.

Řada C již byla na svém trhu velmi dobře přijata a získala ocenění za svůj výkon a kvalitu. Asociace EISA (Expert Imaging and Sound Association) nedávno udělila modelu 65C825 ocenění EISA Prémiový LCD televizor a model 55C728 získal ocenění EISA LCD televizor s nejlepším poměrem výkon/cena. 

TS8132 Soundbar*
Soundbar TS8132 Dolby Atmos od společnosti TCL přináší vynikající zvukový zážitek a posouvá domácí zábavu na novou úroveň. Soundbar využívá konfiguraci kanálů 3.1.2 s maximálním zvukovým výkonem 350 W, která poskytuje pohlcující zvukový zážitek s lepší srozumitelností dialogů a řeči díky vyhrazenému středovému kanálu a působivým efektům, které jsou přenášeny dvěma vertikálními kanály a výkonným bezdrátovým subwooferem.

Soundbar má integrovaný Chromecast a funguje s oblíbenými hlasovými asistenty, včetně Google Assistant, Apple Siri and Amazon Alexa.

TCL 20 Pro 5G*

Společnost TCL také představila svůj smartphone 20 Pro 5G, který nabízí globální konektivitu 5G spolu s technologií NXTVISION 2.0, která uživatelům umožňuje „vidět víc než lidské oko“. Mobilní systém Qualcomm® Snapdragon™ 750G 5G vylepšuje zážitek z 5G, zatímco výkonný procesor zajišťuje mimořádně plynulý výkon.

TCL 20 Pro 5G poskytuje úchvatný obraz díky fotoaparátu se čtyřmi objektivy s rozlišením 48 Mpx, který je spojen s optickou stabilizací obrazu Sony a poskytuje neuvěřitelné rozlišení a stabilní, nerozmazané fotografie. Tento smartphone také natáčí video v rozlišení 4K a má 32Mpx přední kameru pro selfie s protisvětlem, zpomaleným záběrem a HDR.

TCL 20 Pro 5G s baterií o kapacitě 4 500 mAh a pamětí 256 GB činí koncepci AI x IoT realitou.

Chladničky Cross door RP470CXE0 a Side by side RP631SSE0

Společnost TCL přichází na evropský trh s modelem Cross Door RP470CXE0 letos v září. Tato velká chladnička s mrazničkou s dveřmi typu cross door o objemu 470 l zaručuje uchování potravin v optimálním stavu díky invertorovému kompresoru, který pracuje lineárně a plynule upravuje své otáčky v závislosti na změnách teploty a zajišťuje lepší teplotní stabilitu. Antibakteriální účinek AAT založený na záporných iontech kyslíku prodlužuje čerstvost potravin a omezuje zápach. Díky systému vícenásobného proudění vzduchu a chlazení kovovou deskou zaručuje rovnoměrnou distribuci studeného vzduchu na každé úrovni skladování potravin.

Pro zlepšení skladovacích podmínek obsahuje RP470CXE0 dvě zásuvky čerstvé zóny s přihrádkami speciálně navrženými tak, aby udržovaly vlhkost na úrovni 90 %. Co se týče designu, je vybavena svislými bočními osvětlovacími rampami LED pro dokonalou viditelnost v celé chladničce na každé úrovni skladování a matným povrchem z nerezové oceli, který je odolný proti otiskům prstů a poškrábání.

Kromě toho bude v říjnu uvedena na trh extra velká chladnička RP631SSE0 o objemu 631 l, která je rovněž vybavena invertorovým kompresorem, AAT a vícenásobným a zároveň homogenním prouděním vzduchu pro uchování potravin. Díky funkci swing flow se chladný vzduch uvnitř chladničky šíří šetrným a plynulým pohybem a udržuje tak stabilní teplotu ve skříni. Tento systém zaručuje, že vaše potraviny zůstanou déle čerstvé na rozdíl od přímého foukání vzduchu, které způsobuje vysychání a mrznutí potravin. Navíc již není problém nechat dveře chladničky otevřené o něco déle: po zavření dveří se teplota vrátí na ideální hodnotu o 20 % rychleji.

Pračka řady P082

Pračka řady P082 s kapacitou 8, 9 a 10 kg bude na evropský trh uvedena v říjnu. Tato řada je poháněna bezkartáčovým digitálním invertorovým motorem TCL, který zpřesňuje pohyb bubnu, snižuje vibrace a má delší životnost s 10letou zárukou. Tato pračka s automatickým dávkováním pro 8, 9 a 10 kg prádla měří hmotnost každé várky prádla a inteligentně vypočítá přesné množství pracího prostředku a aviváže potřebné pro každý cyklus.  

Parní funkce odstraňuje většinu běžných bakterií a zaručuje tak nejlepší hygienickou ochranu. Zároveň jsou vlákna oděvů uvolněnější, což může zkrátit dobu žehlení. Pračka se sušičkou 8+5 kg je vybavena nejen parní funkcí, ale také funkcí Air Refresh. Tento úsporný a hygienický program osvěžuje a změkčuje oděvy tím, že vytváří mikropáru, která proniká do vláken a odstraňuje zápach a běžné bakterie. Vyhnout se zbytečnému praní znamená nejen šetřit vodu a prací prostředek, ale také zachovat delší životnost oděvů.

Klimatizace řady X*
Nejnovější klimatizaceTCL řady X je vybavena systémem Fresh Air TCL s vyhrazeným potrubím pro čerstvý vzduch a snadno čistitelným čtyřvrstvým filtrem, který zajišťuje lepší a zdravější kvalitu vzduchu. Má také režim Gentle Breeze, který umožňuje proudění chladného vzduchu způsobem, který je přirozený, podobný vánku a příjemnější pro děti a seniory.

Klimatizace řady X má několik programovatelných scénářů klimatizace a lze ji připojit k chytrému televizoru, telefonu a jakémukoli kompatibilnímu zařízení prostřednictvím aplikace TCL Home App nebo Google Assistant. Snadno se zapíná a vypíná a uživatelé mohou nastavit rychlost ventilátoru, teplotu nebo zvolit mnoho dalších funkcí. ​

Čistička vzduchu Breeva A5*
Čistička vzduchu breeva A5, která získala ocenění Red Dot Design Award, je chytrá a účinná čistička vzduchu a zároveň stylová dekorace vaší domácnosti. Má pokročilý filtrační systém breevaShield ™ 5 v 1, který obsahuje negativní anionty, filtr TRUE HEPA H13 a UV-C světlo. Systém breevaShield ™ dokáže odstranit více než 99,9 % bakterií a běžných virů, jako je H1N1.  Uživatelé mohou sledovat kvalitu vzduchu v reálném čase díky laserovému senzoru prachu a senzoru těkavých organických látek. 

V noci poskytuje breeva A5 dokonalé prostředí, které pomáhá uživatelům lépe spát díky nočnímu režimu s hlučností pouhých 26 dB a regulaci okolního osvětlení.

Vysavač Sweeva 6500

Sweeva 6500 je vlajkovou lodí robotických vysavačů TCL. Disponuje automaticky vyprazdňovaným zásobníkem na prach a nejnovějším navigačním systémem LDS, který poskytuje nejlepší zážitek z úklidu domácnosti.

Má mimořádně silný sací výkon 2 700 Pa a několik senzorů pro bezproblémový pohyb. Vysavač Sweeva 6500 nejen vysává prach, ale díky integrovanému UV-C světlu dokáže také sterilizovat podlahu. Obsahuje navíc omyvatelný HEPA filtr, který zachycuje alergeny, jako je pyl a zvířecí srst, čímž poskytuje další ochranný štít.

Uživatelé mohou tento přístroj ovládat na dálku prostřednictvím aplikace TCL Home, Amazon Alexa a Google Assistant. Prostřednictvím aplikace TCL Home si uživatelé mohou také vytvořit vlastní mapu úklidu své domácnosti a snadno si nastavit jedinečný plán úklidu. Do paměti lze uložit více map pro snadnější úklid v budoucnu. 

Konference TCL Transcend Vision je dostupná na   www.tcl.com/tcl-transcend-vision-2021/index.html

Vzhled produktů, funkce a vybavení a dostupnost se může v jednotlivých zemích a regionech lišit.

O společnosti TCL Electronics

Společnost TCL Electronics (1070.HK) je rychle rostoucí společností v oblasti spotřební elektroniky a předním hráčem v celosvětovém televizním průmyslu. Společnost byla založena v roce 1981 a nyní působí na více než 160 trzích po celém světě. Podle společnosti OMDIA se TCL v roce 2020 zařadila na celosvětové 2. místo v podílu značky TCL na trhu LCD televizorů. Společnost TCL se specializuje na výzkum, vývoj a výrobu produktů spotřební elektroniky, od televizorů přes audio zařízení až po chytré domácí spotřebiče.