Bezdrátové špunty LAMAX. Láska na první poslech

Chceš pořádný špunty? Máš je mít. A nejen tak ledajaký. Bezdrátové stylovky od značky LAMAX tě nakopnou parádním zvukem kdykoliv během dne.

Praha, 26. říjen 2021 – Společnost LAMAX Electronics (LAMAX), úspěšný výrobce kvalitní audiovizuální elektroniky, představuje bezdrátové špunty unikátních parametrů. Mrkej na to, jak malej kousek techniky dokáže velký věci. Bez kompromisů.

Fotografie:

Trims1_4
Dots2-Touch_1

Otravujou tě velké náhlavní soupravy a kabely? Chceš maximální pohodlí bez omezení? Pak pro tebe máme dvoje sluchátka. Je jen na tobě, které si vybereš. Jak LAMAX Dots2 Touch, tak LAMAX Trims1 padnou každému, mají styl, a hlavně parádní sound. Chceš vědět víc? Tak čti dál.

LAMAX Dots2 Touch

Ať už jsi kdekoliv, s LAMAX Dots2 Touch budeš vždycky v pohodě a dobře naladěnej. Poslouchej tracky, podcasty nebo volej bez drátů a v maximální možné kvalitě. S dotykovým ovládáním prostřednictvím technologie Bluetooth 5.0 přes smartphone máš skladby plně pod kontrolou. K tomu dostaneš parádní pouzdro, který pecky nabíjí i bezdrátově, takže pohoda a ty máš v kapse až 36 hodin poslechu bez nabíječky. Když přece jen šťáva dojde, poznáš to včas díky indikátoru baterie. Sluchátka pak nabiješ přes USB-C za 2 hodiny.

LAMAX Dots2 Touch připojíš ve vteřině k telefonu a posloucháš. Měniče podporují kodeky AAC a SBC. Top kvalita zvuku je tak zaručena. K tomu ještě přidej technologii BeatBass® a není co řešit. Uši se ti rozhodně neunaví a poslech tě fakt bude bavit. S dosahem až 10 metrů se klidně můžeš od telefonu vzdalovat, aniž by tě rušily výpadky. To se hodí třeba ve fitku. Zkrátka jízda jako hrom.

Parádní na tom všem je intuitivní ovládání bez tlačítek, podpora Siri a Google Asistenta a samozřejmě luxusní minimalistický design. Sluchátka, ačkoliv jsou menší než ty od konkurence, parádně sednou, a tak nemusíš mít strach, že je ztratíš.

Sluchátka jsou na oficiálním e-shopu značky za skvělých 1 890 Kč.

LAMAX Trims1

S LAMAX Trims1 zažiješ podobně parádní bassovou jízdu jako s výše uvedeným modelem, a to díky technologii BeatBass®. V krabičce dostaneš rovnou tři velikosti špuntů. Vyzkoušej je a vyber si ty, které padnou nejlépe! Ať už si pustíš cokoliv, krystalicky čistý zvuk tě přesvědčí, že jsi na tý správný vlně.

Bez výpadků a zádrhelů můžeš poslouchat na vzdálenost až 10 metrů. Žádný dráty, jen a jen svoboda. K tomu stačí Bluetooth 5.0 a kodekové technologie AAC a SBC. LAMAX Trims1 vydrží na jedno nabití až 6 hodin a díky unikátnímu dobíjecímu pouzdru můžeš poslouchat až 24 hodin, ať už jsi kdekoliv. Pouzdro pak doma jen dobiješ a jedeš nanovo. A když jde do tuhého, sluchátka můžeš vzpružit prostřednictvím USB-C konektoru.

Trims1 jsou perfektní stylovky, které nasadíš a posloucháš. Jedinou starost, kterou budeš mít je, jestli zvolit černé nebo bílé. O párování se nestarej, mobil a sluchátka se najdou. Ovládání je intuitivní a kamarádit se můžeš se Siri nebo Google Asistentem. Zkrátka poslouchej, volej a užívej!

Sluchátka koupíš na oficiálním e-shopu značky za skvělých 1 790 Kč.

LAMAX Dots2 Touch a Lamax Trims1 – základní parametry:

  • Ovládání: dotykové
  • Bezdrátová technologie: Bluetooth 5.0
  • Dosah: Až 10 metrů
  • Doba přehrávání: Až 6 hodin
  • Doba nabíjení: 2 hodiny (resp. 1,5 hod. u Trims1)
  • Frekvenční rozsah: 20 Hz – 20 kHz
  • Kapacita baterie: 50 mAh ve sluchátku + 550 mAh v pouzdru (resp. 60 + 400 mAh u Trims1)
  • Handsfree: Ano

O společnosti LAMAX

Jsme LAMAX Electronics. Jsme výrobci elektroniky, kterou budeš chtít používat každý den. Ať si nasadíš sluchátka, zapneš reprák, natočíš svůj trip nebo použiješ jiný produkt – buď si jistý následujícím. Naše kousky jsou maximálně ready to use. Třeba k akční kameře u nás dostaneš celý set příslušenství. Proč? Protože tě netlačíme rovnou do dalšího nákupu. Taky neexperimentujeme s posledními hi-tech výstřelky. Místo toho přinášíme spolehlivé produkty za férovou cenu s dlouhou výdrží a super odolností. Prostě takové, co s sebou můžeš mít nonstop.