Společnost ADATA se stala druhým největším výrobcem DRAM pamětí a SSD disků na světě

Společnost ADATA Technology, výrobce vysoce výkonných modulů DRAM, produktů NAND Flash, mobilního příslušenství, herních produktů, elektrických pohonů a průmyslových řešení, byla označena jako č. 2 na světovém trhu mezi výrobci DRAM pamětí a SSD disků. Za úspěchem stojí neochvějné odhodlání rozvíjet trh s paměťovými kartami a SSD disky za pomoci rozsáhlých kompetencí v oblasti výzkumu a vývoje, výroby a porozumění požadavkům a trendům trhu.

Budoucnost vypadá slibně

Čistý zisk společnosti v první polovině roku 2021 dosáhl nevídaných výšin, a dokonce předčil i roční zisk všech předchozích let od založení společnosti. ADATA nasadila mnohostrannou strategii, která zahrnuje hry, průmyslové produkty, elektromotory a umělou inteligenci, a to se skvělými výsledky. Díky transformaci a diverzifikaci se ADATA stala silnější a konkurenceschopnější společností.

Jako druhý největší výrobce paměťových modulů a poskytovatel SSD disků vlastní značky a jedna z 25 nejvýznamnějších mezinárodních tchajwanských značek, má ADATA skvělou pozici pro vyhovění potřebám svých zákazníků díky svým ceny vyhrávajícím produktům.

###

O společnosti ADATA

Společnost ADATA Technology je druhým největším světovým prodejcem DRAM pamětí a značkových SSD disků. Patří mezi 25 nejvýznamnějších mezinárodních tchajwanských značek a je držitelem více než 500 patentů v oblasti pamětí. Mezi hlavní produktové řady společnosti ADATA patří paměťové moduly, USB flash disky, paměťové karty, SSD disky a přenosné pevné disky. Díky neustálým inovacím a mimořádné dokonalosti získaly produkty ADATA mezinárodní uznání a ocenění, včetně iF Design, Red Dot Design, CES Innovation, Good Design, COMPUTEX Best Choice a Taiwan Excellence. Společnost ADATA byla také oceněna za svůj závazek k péči o své zaměstnance a společenskou odpovědnost. Získala certifikát Great Place to Work® a ocenění Asia Responsible Enterprise Award a Best Companies to Work for in Asia Award ve dvou po sobě jdoucích letech. Kolibřík je maskotem značky ADATA. Představuje hbitost a efektivitu společnosti, stejně jako její snahu o inovace a závazek vytvářet barevnější a inteligentnější život pro lidi. Další informace naleznete na webových stránkách www.adata.com