Jinx je v Praze! Odstartovala soutěž o účast na tajné VIP party k seriálu Arcane

Premiéra seriálu Arcane na Netflixu se blíží a herní vývojář Riot Games si připravil pro Česko a Slovensko unikátní soutěž. Hlavní hrdinka Jinx prchá před piltoverskou policií po Česku a Slovensku a snaží se zmást své pronásledovatele. Jak se přidat k tomuto nelehkému úkolu, hrdince pomoci a vyhrát? 

Konkrétní úkoly, které musí soutěžící splnit, jsou postupně zveřejňovány na oficiálním facebookovém a instagramovém profilu League of Legends. Čím více úkolů soutěžící splní, tím větší šanci na výhru budou mít při závěrečném losování. Už dnes pomáhají Jinx i známí influenceři. Přidat se k nim může každý. Hlavním lákadlem je možnost získat jednu z 25 vstupenek na uzavřenou Arcane Party s bohatým zážitkovým programem, kdy na jednu noc svět Arcane v Praze doslova ožije. Arcane Party se také zúčastní nejznámější osobnosti česko-slovenského Twitche.

Jednotlivé questy najdete také na tomto linku: linkin.bio/leagueoflegendscz_sk

11. listopadu se budou losovat výherci 25 pozvánek na Arcane Party. 14. listopadu potom proběhne slosování o výherce následujících odměn:

  • 1x unikátní artefakt ze světa Arcane
  • 10x Arcane hoodie
  • 250x in-game Hextech Chest + Key

Premiéra seriálu Arcane proběhne 7. listopadu ve 3 hodiny ráno středoevropského času na platformě Netflix. První díl bude možné sledovat i na Twitchi a každý streamer bude mít možnost ho vysílat pro své diváky. 

O Arcane

Netflix a Riot Games přinášejí díky animovanému seriálu Arcane na televizní obrazovky celosvětový fenomén League of Legends. Seriál bude také k dispozici na platformě Tencent Video v Číně a představuje první televizní seriál z produkce Riot Games. Arcane se odehrává v celosvětově oblíbeném světě League of Legends. Animovaný seriál je vyvinutý a vyrobený společností Riot Games ve spolupráci s Fortiche Productions.

Instagram a Twitter: @arcaneshow

O Riot Games

Společnost Riot Games byla založena v roce 2006 s cílem vyvíjet, publikovat a podporovat hry, které budou nejúspěšnější na světě v zaměření se na hráče. V roce 2009 vydal Riot svůj debutový titul League of Legends, kterému se dostalo světového ohlasu. Hra se stala nejhranější PC hrou na světě a klíčovým motorem pro explozivní růst esportů 

Jak League of Legends vstoupila do své druhé dekády, pokračuje Riot v jejím vývoji a přináší hráčům nové zážitky v podobě titulů Teamfight Tactics, Legends of Runeterra, VALORANT, League of Legends: Wild Rift a několika dalšími, na kterých pracuje. Riot také buduje svět Runeterra prostřednictvím multimediálních projektů, které zahrnují hudbu, komiksy, deskové hry a připravovanou animovanou sérií Arcane.

Společnost Riot, kterou založili Brandon Beck a Marc Merrill, vede generální ředitel Nicol Laurent, má ústředí v Los Angeles v Kalifornii a má více než 3000 Rioterů ve více než 20 pobočkách po celém světě.