Rozšířené portfolio produktů a řešení kompatibilních s platformou Nebula podporuje nepřetržité 5G připojení menších firem a organizací

Společnost Zyxel posiluje svou cloudovou platformu Nebula o 5G konektivitu a silnější ochranu WiFi klientů prostřednictvím nové bezpečnostní služby

17. ledna 2022, Praha — Společnost Zyxel Networks, která patří mezi přední poskytovatele robustních a škálovatelných síťových řešení pro malé a středně velké podniky, dnes oznámila rozšíření své cloudové platformy Nebula o 5G konektivitu a bezpečnostní řešení pro přístupové body. 

image1.jpeg

S rostoucím významem digitální infrastruktury ve firmách a organizacích bývají tradiční provozní modely často nahrazovány řešeními využívajícími sociální sítě, elektronickou komerci a virtuální operace. V důsledku toho se nezbytným předpokladem každodenního chodu firem a organizací stalo spolehlivé a nepřetržité připojení.

Nepřetržité, rychlé a snadno nastavitelné připojení

5G/LTE routery od společnosti Zyxel přinášejí výhody nepřetržitě připojeného pracoviště. Firemní sítě lze díky těmto produktům rozšířit také do míst, která jsou mimo dosah tradičního připojení, čímž se uživatelům otevírají nové příležitosti k interakci se zákazníky. 

Zabezpečení WiFi, které se neustále zlepšuje

Společnost Zyxel nedávno představila bezpečnostní řešení Connect and Protect (CNP), které jako první svého druhu zajišťuje přímo na vybraných bezdrátových přístupových bodech flexibilní ochranu sítě a řízení přístupu zaměstnanců a zákazníků.

Služba Connect and Protect dokáže zablokovat přístup na nežádoucí stránky, zabránit narušení bezpečnosti a krádežím dat a dokonce alokovat přenosovou kapacitu prioritním firemním aplikacím, a to vše jen na pár kliknutí.  

„Od jejího uvedení na trh v roce 2016 platformu Nebula neustále zdokonalujeme s maximálním důrazem na potřeby zákazníků. Touto verzí přinášíme nejvhodnější řešení pro spolehlivé fungování sítí malých firem a organizací, které byly silně zasaženy probíhající pandemií a jejichž potřeby bývají většinou výrobců síťových produktů přehlíženy. Naším posláním je přispět k úspěchu jejich digitální transformace a k bezpečnosti a spolehlivosti jejich sítí,“ poznamenává Gordon Yang, prezident společnosti Zyxel Networks.

Neustále rostoucí nabídka produktů

Rodina produktů kompatibilních s platformou Nebula pro centralizovanou a snadnou správu sítí k dnešnímu dni zahrnuje více než 80 síťových zařízení. Při takto široké nabídce mají zákazníci jistotou, že v portfoliu společnosti Zyxel vždy najdou řešení odpovídající jejich individuálním potřebám.

Mezi nejnovější přírůstky do rodiny produktů kompatibilních s platformou Nebula patří bezdrátové přístupové body standardu WiFi 6  (NWA90AX a WAX630S), dva 5G routery (Nebula NR7101 a Nebula NR5101) a 4G LTE router (Nebula LTE3301-PLUS).

Bližší informace o kompatibilních zařízeních a o výhodách platformy Nebula pro uživatele najdete na https://www.zyxel.cz/cs/nebula.

O společnosti Zyxel Networks

Společnost Zyxel připojuje organizace i domácnosti k internetu již více než 30 let, a to vždy s důrazem na inovace a služby zákazníkům. V roce 1989 jsme začínali analogovými modemy. Dnes využíváme umělou inteligenci a cloud, abychom firemním i domácím uživatelům přinášeli rychlá, spolehlivá a bezpečná síťová řešení.

O vůdčí globální pozici společnosti Zyxel na komunikačním trhu svědčí mimo jiné:

— působnost ve 150 zemích celého světa,

— milion organizací, které díky našim řešením fungují chytřeji,

—100 milionů zařízení propojujících svět.

Vytváříme sítě budoucnosti a pomáháme využívat potenciál a plnit potřeby moderních pracovišť. Pomáháme lidem v práci i při hraní.

Zyxel, Your Networking Ally.