Do nového roku s novým vybavením – Logitech G představuje mechanické herní klávesnice G413 SE v plné velikosti i bez numerického bloku

G413 SE je herní klávesnice s propracovaným designem, funkcemi na podporu hraní her a příznivou cenou

Praha 25. ledna 2022 Logitech G, značka společnosti Logitech a přední inovátor herních technologií a vybavení, oznamuje dostupnost mechanických herních klávesnic Logitech G413 SE (plná velikost) a G413 TKL SE (bez numeriky). Tyto nové, cenově výhodné klávesnice, jsou navrženy s ohledem na přesnost a výkon. Mají mechanické spínače vhodné k hraní her a extrémně odolné hmatníky kláves vyrobené z polybutylentereftalátu (PBT), který se neleskne, nebledne a dobře odolává opotřebení. Mechanické herní klávesnice Logitech G413 SE a Logitech G413 TKL SE budou k dostání v České republice a na Slovensku v únoru 2022 u všech prodejců (Alza, CZC, Datart, Electroworld, Nay, PGS.sk) za doporučené maloobchodní ceny 1 899 Kč, respektive 1 699 Kč. 

„Věnovali jsme spoustu času pečlivému návrhu klávesnic, abychom dosáhli co nejlepších parametrů a mohli nabídnout optimální sadu funkcí,“ říká Ujesh Desai, viceprezident a generální ředitel Logitech Gaming. „Tyto rychlé a výkonné klávesnice z pevných a odolných materiálů jsou vynikající volbou pro hráče, kteří chtějí mechanickou klávesnici za skvělou cenu.“

Herní klávesnice G413 SE jsou vybaveny velmi rychlými, taktilními mechanickými spínači, které poskytují perfektní hmatovou odezvu a umožňují tak hráčům vylepšit jejich dosavadní herní skóre. Hmatníky kláves z materiálu odolného vůči teplu a opotřebení vydrží i drsnější zacházení ve vypjatých herních momentech a svojí životností patří mezi nejlepší srovnatelné produkty na trhu.

Klávesnice spolehlivě reaguje na stisknutí každé klávesy a oproti běžným neherním klávesnicím podporuje současné stisknutí až 6 kláves (6-key rollover antighosting), čehož lze využít u speciálních herních akcí.

Celkový dojem dotvářejí bílé LED podsvícení a černý horní kryt z kartáčované slitiny hliníku a hořčíku. Výsledkem je minimalistický design s vyváženou sadou funkcí, které z této klávesnice dělají nepostradatelný doplněk pro každého hráče.

Pro získání dalších informací navštivte náš web, blog nebo nás kontaktujte přes @LogitechG.

### 

O Logitech G

Logitech G, značka společnosti Logitech International, je přední světový výrobce herního vybavení pro PC a konzole. Přináší všem hráčům špičkové klávesnice, myši, podložky, sluchátka a ovladače simulátorů, například volanty a letecké kniply, s inovativním designem a pokročilými technologiemi. Mezi značky společnosti Logitech patří Logitech, Logitech G, Astro Gaming, Streamlabs, Ultimate Ears, Jaybird a Blue Microphones. Společnost Logitech International byla založena v roce 1981 a je registrována ve Švýcarsku; její akcie se obchodují na švýcarské burze SIX Swiss Exchange (LOGN) a na americké burze Nasdaq Global Select Market (LOGI). Více informací o produktech Logitech G a společnosti Logitech můžete získat na webových stránkách www.logitechG.com, www.logitech.com, firemním blogu, Facebooku nebo na Twitteru s hashtagem @LogitechG a @Logitech.