S Huawei P50 Pro se fotografem stane každý

Huawei P50 Pro se svými rozměry a váhou pouhých 195 g, může na první pohled mást tělem, ale za luxusním provedením se skrývá mnohem více možností, než se zdá. Revoluční design fotoaparátu True-Chroma Dual-Matrix si podmaní i ty, kteří by mohli být vůči fotografování telefonem skeptičtí. Technologie True-Chroma a Dual-Matrix totiž zaručí, že fotografie, které pořídíte na váš telefon, budou vypadat, jako kdybyste je pořídili klasickým digitálním foťákem. 

P50 Pro opět potvrzuje, že Huawei je lídrem na trhu s fotomobily. S novou P50 Pro se totiž profesionálním fotografem může stát opravdu každý.  Skrývá v sobě revoluční optiku Huawei XD, která doslova překonává fyzikální zákony a technologii True-Chroma Image, díky které budou vase fotky zářit přírodními barvami. Displej Huawei P50 Pro navíc rozlišuje až 1,07 miliardy barev.

V čem je tak revoluční?

Huawei se podařilo do fotoaparátu integrovat hardware, díky kterému fotky vypadají, jako byste je fotili na klasickou zrcadlovku. Detaily jsou ostré, barvy přirozené a hloubky dechberoucí.

Může se zdát, že focení je celkem snadný a rychlý process, ale když vyfotíte fotku telefonem, než se objeví finální výsledek na vašem displeji, na pozadí vašeho telefonu se děje několik důležitých kroků. Huawei se úspěšně snaží, aby tyto kroky, co nejméně ovlivňovaly kvalitu pořízené fotky, tedy finálního produktu. Obáváte se, že když vyfotíte krásnou scenérii hor na šířku, přijdete o ostrost, nebo že pokud si budete chtít přiblížit objekt v dálce vaše fotka zase ztratí na světlosti? S Huawei P50 Pro tomu tak není. Revoluční optika Huawei XD dokáže kvalitu fotky zlepšit oproti jiným modelům až od 25 %. 

Širokoúhlý fotoaparát a hlavní fotoaparát, které najdete na zadní straně P50 Pro, podporují natáčení videí v rozlišení 4K. Nově si tak můžete natáčet důležité životní okamžiky na váš telefon v kvalitě HD. Nový stabilizační software zase zajistí, že videa nebudou roztřesená, I když zrovna půjdete po ulici. 

Ohebný P50 Pocket

Huawei P50 Pocket je smartphone s ohebným displejem a OLED obrazovkou o velikosti 6,9 palce. Inovativní funkce umožňují zobrazení notifikací, i když je telefon složený. Baterie má kapacitu 4 000 mAh a Huawei SuperCharge s výkonem 40 W ji dokáže rychle nabít. P50 Pocket má fotoaparát s technologií Ultra Spectrum, která dokáže zachytit krásu světa. 

Huawei P50 Pocket pořídíte s pamětí 8 + 256 GB v barvě White.

Kde je můžete získat?

Huawei P50 Pro a P50 Pocket můžete zakoupit v předprodeji od 26.1.2022 – 6.2.2022. Ke koupi Huawei P50 Pro dostanete sluchátka Huawei FreeBuds Pro a k Huawei P50 Pocket dostanete designová sluchátka Huawei FreeBuds Lipstick. Navíc se na oba dva modely stahuje prodloužená záruka o 1 rok. 
Oba telefony koupíte na: https://consumer.huawei.com/cz/offer/new-product/