Raiffeisen Broker nabízí výhodné pojištění, nejen pro klienty Raiffeisen – Leasing

Raiffeisen – Leasing rozšiřuje své služby o nabídku služeb pojišťovacího makléře. Prostřednictvím dceřiné společnosti Raiffeisen Broker zajistí například atraktivní pojištění aut, majetku, pojištění odpovědnosti a další pojistné produkty. Pojištění si mohou sjednat všichni. Pro klienty, kteří si jej sjednají v rámci financování, je kromě výhodných sazeb navíc k dispozici i možnost rozložení plateb do splátek. 

“V současnosti využíváme pojištění na velké množství aut, nákladních vozů, letadel nebo strojů. Díky rozsáhlé a dlouhodobé spolupráci s pojišťovnami máme atraktivní sazby, které chceme zpřístupnit i našim klientům, ale také jiným firmám nebo podnikatelům, kteří o to budou mít zájem,” uvedl k novince v portfoliu Alois Lanegger, jednatel společnosti Raiffeisen – Leasing.

Nově založená dceřiná společnost Raiffeisen Broker poskytuje služby pojišťovacího makléře, zahrnují úkony od zpracování analýzy pojistných rizik přes vyhledání a doporučení optimálních pojistných produktů až po konkrétní nabídku podle potřeb daného klienta. Samozřejmostí je pak i správa sjednaných služeb.

Spolupracujeme se všemi významnými pojišťovnami nejen na českém trhu. Díky tomu dokážeme zajistit optimální skladbu pojistného produktu či jejich kombinace, aby co nejlépe pokrývala potřeby každého klienta, tedy i menší firmy či fyzické osoby,” vysvětluje hlavní přínos Zuzana Matěchová, jednatelka Raiffeisen Broker. Služba umožňuje snáz vyhovět specifickým nárokům klienta a například sjednat atraktivní pojištění na míru. Součástí služeb je i servis a pomoc při pojistných událostech.

Pojištění si může sjednat kdokoliv, klienti Raiffeisen – Leasing ale mají kromě výhodných sazeb i platby zahrnuté v měsíčních splátkách. Výhodné pojištění si mohou sjednat i klienti, kterým financování končí – například auto přechází do jejich majetku, ale pojištění trvá dál. Součástí těchto balíčků služeb je i servis a pomoc při pojistných událostech.

Raiffeisen Broker získal licenci samostatného zprostředkovatele pojištění, a to pro oblast pojistných produktů neživotního pojištění. Společnost je samostatným subjektem ve stoprocentním vlastnictví Raiffeisen – Leasing. Kompletní přehled služeb a nabízených pojistných produktů, stejně jako seznam spolupracujících pojišťoven, naleznete na webu www.rbro.cz.

Raiffeisen – Leasing působí na českém trhu od roku 1994 jako součást skupiny Raiffeisen. Je členem České leasingové a finanční asociace, která ho opakovaně zařadila na první místo v oblasti nebankovního financování nemovitostí. Kromě financování nemovitostí nabízí Raiffeisen – Leasing široké portfolio služeb zejména pro firemní potřeby, ale také pro soukromé osoby. Zajišťuje nebankovní financování osobních i nákladních vozů, strojů, zařízení, technologií, transportní, zdravotnické nebo zemědělské techniky, ale také lokomotiv, vagonů či letadel. Finance poskytuje prostřednictvím leasingu či úvěru, v případě firemních flotil zajišťuje také operativní leasing s širokou škálou služeb.