Zyxel uvádí novou řadu přepínačů s podporou platformy Nebula pro snadné připojení malých firem a organizací

Novou řadou přepínačů GS1915 společnost Zyxel malým organizacím, firmám a domácím uživatelům přináší škálovatelné a cenově dostupné řešení s možností jednoduché a centralizované správy sítě.

 6. dubna 2022, Praha — Společnost Zyxel Networks, která patří mezi leadery na trhu bezpečných síťových řešení využívajících přednosti cloudu, na trh uvádí kompaktní a cenově dostupné 8portové přepínače GS1915 podporující centrální správu v cloudu a v některých modelech také napájení přes Ethernet (PoE). Nejnovější přírůstek do ekosystému Nebula svou atraktivní cenou usnadňuje vstup malých organizací do světa sítí řízených pomocí cloudu a díky mobilní aplikaci Nebula umožňuje již během několika málo minut využívat všechny výhody vylepšené konektivity, zabezpečení a snadné správy více zařízení.

image1.jpeg

Svým jednoduchým nasazením a provozem jsou přepínače GS1915 ideálním společníkem menších organizací a domácích uživatelů, kteří chtějí vlastními silami zlepšit fungování a výkon své sítě.

Agilní sítě podporující snadnou správu

Nejnovější přírůstek značky Zyxel do portfolia produktů „Just Connect“ a současně do ekosystému Nebula je určen především startupům, malým firmám a domácím uživatelům. Přepínače GS1915 jsou navrženy s důrazem na potřeby zákazníků, mezi které patří jednoduchá a rychlá instalace a snadný provoz pomocí mobilní aplikace pro platformu Nebula určenou ke správě sítí v cloudu. S aplikací mohou uživatelé do platformy přidávat nová zařízení, na dálku řídit a monitorovat svou síť a blokovat nepovolené klienty, a to vše odkudkoli a kdykoli.

Produkty řady GS1915 v sobě spojují vysokou efektivitu, cenovou dostupnost a kompatibilitu se všemi zařízeními, která podporují platformu Nebula. Ta vedle centrální a vzdálené správy přepínačů, bezdrátových přístupových bodů, firewallů a 5G/LTE mobilních routerů umožňuje mimo jiné přístup k aktuálním informacím o stavu sítě.

Řešení Zyxel usnadňují každodenní práci

Crowley Wu, viceprezident divize Zyxel Networking Business, u příležitosti uvedení nové produktové řady poznamenává:

„Rychlé, stabilní a bezpečné připojení by nemělo být luxusem, který si mohou dovolit jen velké korporace se štědrými rozpočty a specializovanými IT týmy. Rozšíření naší nabídky jak přepínačů, tak celého portfolia produktů Nebula dokazuje, že jsme zavázáni menším firmám a profesionálním uživatelům pomáhat ve vylepšování jejich sítí a v přechodu na cloud bez nutnosti výměny hardwaru. Odstraněním překážek a zjednodušením síťového připojení jim umožňujeme se zaměřit na to, co potřebují a co umí nejlépe, tj. na jejich podnikání.“ 

Součástí nové řady je také PoE přepínač GS1915-8EP s 8 PoE+ porty a celkovou napájecí kapacitou 60 W, který se svými parametry dokonale hodí k napájení více přístupových bodů a kamer v domácnostech a malých firmách. Díky aplikaci Nebula lze napájené kamery odkudkoli a snadno monitorovat a v případě abnormálního chování také resetovat. 

K okamžitému přehledu o stavu přepínačů řady GS1915 slouží intuitivní diody na jejich předním panelu. A v neposlední řadě uživatelé určitě ocení bezventilátorové provedení těchto přepínačů, které je zárukou jejich dokonale tichého provozu.

Společnost Zyxel Networks u příležitosti nové řady GS1915 oznámila také uvedení 10G optického přepínače XS1930-12F. Tento nejnovější 10G přírůstek do portfolia přepínačů a produktů kompatibilních s platformou Nebula zákazníkům přinese ještě více flexibility při rozšiřování sítě, přechodu na cloud a při řešení nároků vyplývajících z hybridních pracovních modelů.   

Bližší informace o přepínačích značky Zyxel najdete na stránkách:  

https://www.zyxel.com/cz/cs/blog/poe-for-two-gs1900-20220214-837606.shtml

O společnosti Zyxel Networks

Společnost Zyxel Networks organizace i domácí uživatele již více než 30 let připojuje k internetu a umožňuje jim naplno využívat svůj potenciál. Součástí pokročilých síťových produktů a řešení značky Zyxel je také platforma Nebula pro bezproblémovou a centralizovanou správu sítí v cloudu.

Vytváříme sítě budoucnosti a pomáháme uspokojovat potřeby moderních pracovišť i domácností.

Zyxel, Your Networking Ally