Videa jako od profesionála? Vsaďte na spojení 108 Mpx fotoaparátu Huawei nova 9 SE a aplikace Petal Clip

Co se týče inovací, Huawei nova 9 SE se nespokojí s kompromisy. Novinka z ikonické řady nova přichází se záměrem podnítit zájem mladé generace v kreativní tvorbě videí a fotografií, a proto je vybavena opravdu šikovnými funkcemi.  Základem všeho je špičkový fotoaparát, který nabízí rozlišení neuvěřitelných 108 Mpx a dokonalou barevnost snímků. Aby byl zážitek kompletní, přichází nova 9 SE navíc se slušnou výbavou aplikací, které uživatelům usnadní veškerou editaci i správu obsahu.

Jedna ze stěžejních vlastností telefonu nova 9 SE je bezesporu mimořádně vysoká kvalita rozlišení fotoaparátu. Díky množství megapixelů, kterými je objektiv vybaven, snadno zachytí všechny ostré detaily, a zároveň má vynikající citlivost na světlo, což zvyšuje kvalitu snímků při slabém osvětlení. Nova 9 SE je rovněž vybaven funkcí Super Night Shot s vyspělou technologií pro redukci šumu, takže i v tmavém prostředí vám telefon zajistí co nejvyšší úroveň jasu.

Oslovte své sledující skvělými vlogy a TikToky

Kromě toho kamera podporuje také současné natáčení videí přední a zadní kamerou, takže uživatelé mohou hladce střídat pohled obou kamer a natáčet z různých perspektiv zároveň. Tato vychytávka vám například umožňuje zaznamenat scénu odehrávající se před vámi a selfie kamerou pak reakce ve vašem obličeji. To z Huawei nova 9 SE dělá skvělého parťáka pro tvorbu videí na TiKTok nebo pro vlogování.

Abyste mohli telefon nova 9 SE využívat naplno, již s pořízením telefonu získáváte snadný přístup ke dvěma klíčovým aplikacím z dílny Huawei: Petal Clip, která slouží k úpravě videí a fotografií, a Huawei Mobile Cloud, která umožňuje bezpečně zálohovat a ukládat média a obsah online a napříč zařízeními. 

Tvořte kreativní videa s Petal Clip

Jedna z nejnovějších aplikací od Huawei, Petal Clip, je na zařízení připravena k okamžitému použití a začínající fotografové a tvůrci vlogů s ní mohou ohromit své fanoušky pomocí široké škály efektů a funkcí. S využitím nejmodernější umělé inteligence poskytuje aplikace Petal Clip uživatelům možnost používat různé filtry a také pokročilou funkci Mask Faces, která slouží ke zvýraznění či skrytí obličejů a zaručuje tak v případě potřeby naprostou anonymitu osob na videu. 

Co se týče editace videí, stačí si vybrat jednu z mnoha dostupných šablon a pak už jen začít tvořit. Petal Clip je vybaven speciálními filmovými efekty, animacemi, fonty, samolepkami, zvukovými efekty, a dokonce nabízí možnost přidat zvukovou stopu výběrem z rozsáhlé sbírky skladeb v aplikaci Huawei Music.

Všechen obsah v bezpečí s Huawei Mobile Cloud

Další nezbytnou aplikací v mobilní výbavě každého mladého člověka je Huawei Mobile Cloud, která je dostupná jak v telefonu nova 9 SE, tak z více dalších zařízení prostřednictvím unikátního uživatelského Huawei ID, takže všechny důležité snímky a videa můžete ukládat rychle a hlavně bezpečně. 

Služba Huawei Mobile Cloud také nabízí užitečnou funkci pro organizování souborů, čímž vám usnadňuje správu obsahu. Dokonce se za vás postará také o optimalizaci ukládaného obsahu, což znamená, že videa a obrázky, ke kterým se vracíte jen málokdy, jsou automaticky komprimovány, a tím pádem získáte více prostoru pro nový obsah. 

Další užitečnou funkcí Huawei Mobile Cloud je služba Find Device, což je vyhledávač, pomocí něhož můžete lokalizovat svá zařízení podle zvuku, uzamknout je na dálku, anebo z nich dokonce vymazat data, čímž máte zvýšenou ochranu vašeho soukromí zaručenou.

Pusťte se do tvorby s nova 9 SE

Huawei Mobile Cloud a Petal Clip mohou noví uživatelé aktivovat během pár sekund, stejně jako celou řadu dalších zajímavých aplikací. Nova 9 SE vám tak zprostředkuje ten nejlepší uživatelský zážitek hned od první chvíle.

HUAWEI nova 9 SE je v prodeji za cenu 8499 Kč v černé, modré a bílé barvě ve verzi dual SIM.

Více informací najdete na: https://consumer.huawei.com/cz/offer/new-product/

Aktuální informace ze světa Huawei Consumer BG naleznete denně aktualizované na:

Web: https://consumer.huawei.com/cz/

Facebook – CZ/SK: https://www.facebook.com/HuaweiMobileCZSK/

YouTube: https://www.youtube.com/huaweimobileczsk

Instagram: https://www.instagram.com/huaweimobileczsk

Twitter: https://twitter.com/HuaweiCZ_SK

O Huawei Consumer Business Group

Produkty a služby společnosti Huawei jsou dostupné ve více než 170 zemích a používá je třetina světové populace. V Německu, Švédsku, Rusku, Indii a Číně bylo zřízeno čtrnáct výzkumných a vývojových center. Huawei CBG je jednou ze tří obchodních jednotek společnosti Huawei a zahrnuje smartphony, PC, tablety, nositelné a cloudové služby atd. Globální síť společnosti Huawei je postavena na více než 34letých zkušenostech v telekomunikačním průmyslu a je odhodlána poskytovat nejnovější technologický pokrok spotřebitelů po celém světě.