God of War dorazil na GeForce NOW

Aktuální GeForce NOW Thursday přináší do služby podporu jedné z nejlepších her posledních let: God of War!

Kratos v cloudu

PC port hry God of War je přijímaný hráči podobně pozitivně jako původní hra. Majitelé členství RTX 3080 si jej navíc mohou vychutnat tak, jak to vývojáři zamýšleli. Na PC nebo chytrých telefonech s OS Android se jim nabízí rozlišení 1440p při 120 FPS a latence, která snese srovnání i s konzolovým hraním. Přítomnost technologií NVIDIA DLSS využívající AI pro dosažení kombinace vysokého výkonu a detailního obrazu a NVIDIA Reflex pro lepší odezvu na ovládání zážitek ještě více prohlubuje. Majitelé SHIELD TV se mohou těšit dokonce na 4K rozlišení při 60 FPS. Jednu z nejlepších her posledních let si zahrají i majitelé Macu. A to v rozlišení až 1440p nebo 1600p. A téměř filmový zážitek bez zbytečného rušení přinese i osmihodinová herní relace.

Další demovereze i nové hry

Program snadno hratelných demoverzí se tento týden rozšiřuje o Lumote: The Mastermote Chronicles, Nobody – The Turnaround nebo Terraformers.

Nové tituly v knihovně přinášejí například pokračování známé závodní série MotoGP22 nebo adventura Twin Mirror od tvůrců známého titulu Life is Strange, který již ve službě podporován jeSeznam všechn novinek je k dispozici níže:

Blog: https://blogs.nvidia.com/blog/2022/04/21/geforce-now-thursday-april-21/