ASKO – NÁBYTEK pomáhá s vybavením dětského koutku ambulantní stomatologie ve FN Motol

Praha, 24. 5. 2022 – Společnost ASKO – NÁBYTEK, oblíbený český prodejce nábytku, dlouhodobě podporuje CSR projekty, které se zaměřují na rodiny s dětmi. Úzce pak spolupracuje se skupinou Prima, která se prostřednictvím komunitního projektu Prima SVĚT podílí na mnoha charitativních projektech a pomáhá je propojovat i s dalšími partnery. „Spolupráci na vybavení dětského koutku v nově zrekonstruované stomatologické ambulanci ve FN Motol jsme nemohli odmítnout. Jsme rádi, že jsme se tentokrát mohli podílet na zvýšení pohodlí a komfortu dětských pacientů během návštěv FN Motol,“ říká Andrea Štěpánová, marketingová ředitelka společnosti ASKO – NÁBYTEK.  

Nový dětský koutek společnost vybavila vhodným nábytkem – především úložnými prostory a regály. „Vybrali jsme takový nábytek, který bude vyhovovat potřebám dětských návštěvníků tak, aby měli všechny hračky, pastelky, omalovánky a hry hned po ruce,“ doplňuje Štěpánová.

Do podpory podobných projektů se společnost ASKO – NÁBYTEK zapojuje pravidelně. „Jedním z předchozích projektů bylo například vybavení dětského koutku v Thomayerově nemocnici, pravidelně však spolupracujeme i s Fondem ohrožených dětí, konkrétně s dětskými Klokánky. K tomu vybíráme i nárazové nebo menší akce, které dávají smysl ve spojení s naší společností a kde můžeme našimi produkty opravdu pomoci,“ uzavírá marketingová ředitelka Štěpánová s tím, že v nejbližší době chystá ASKO – NÁBYTEK společně se skupinou Prima další komunitní projekt.

O společnosti

Společnost ASKO – NÁBYTEK, součást rodinné podnikové skupiny PORTA se sídlem v Německu, patří mezi největší tuzemské prodejce nábytku s tradicí již od roku 1991, kdy společnost otevřela první prodejnu v Praze. S heslem „Nábytek pro všechny“ nabízí ve 14 prodejnách po celé České republice kompletní sortiment vybavení domácnosti, bytových doplňků a kuchyní na míru. S cílem umožnit nákup nabízeného sortimentu i on-line, z pohodlí domova, provozuje ASKO – NÁBYTEK od roku 2009 e-shop.

Společnost klade zásadní důraz na spokojenost zákazníků, a proto nabízené služby neustále zkvalitňuje a rozšiřuje. Reflektování nejnovějších trendů se promítá do kontinuální renovace obchodní sítě. Zákazníkovi jsou v prodejnách ASKO – NÁBYTEK k dispozici vyškolení prodejci, kteří nabízejí odborné poradenství s ohledem na možnosti a přání každého klienta. Potřeby náročnějšího zákazníka uspokojí realizace zakázek na míru. Specializovaná kuchyňská studia v každé prodejně poskytují kompletní servis – od 3D návrhu, výroby, až po dopravu a montáž kuchyně.

Další informace o společnosti naleznete na www.asko-nabytek.cz.