Vykliďte paluby! Britský obsah pro World of Warships PC je zde

Přestavěný londýnský přístav, nové britské bitevní křižníky, speciální mise mezi loděnicemi Chatham, Elswick a Clydebank a mnoho dalšího…

11. července, 2022 Tak a je to venku, do World of Warships PC míří spousta nového britského obsahu. Spolu s akcí Industry Titan se do předběžného přístupu dostanou i zbrusu nové britské bitevní křižníky a horkou novinkou je také přístav Londýn, který byl u příležitosti nadcházející akce aktualizován.

Chcete po náročném pracovním dni vyběhnout na břeh a ponořit se do Londýna poloviny devatenáctého století; hlavního města Velké Británie, srdce admirality a jejího námořního velitelského centra, které posílá rozkazy po všech mořích a oceánech….. Můžete! Speciálně pro tuto příležitost tým World of Warships aktualizoval londýnský přístav.

Britské lodě jsou známé tím, že jsou skutečnými všeuměly. Dlouho očekávané bitevní lodě jsou spuštěny do předběžného přístupu: Indefatigable (tier III) 

  • Queen Mary (tier IV)
  • Tiger (tier V)
  • Renown (tier VI)
  • Rooke (tier VII)
  • HAWE (tier VIIII)
  • Duncan (tier IX)
  • St. Vincent (tier X)

Hráči mohou tyto lode získat hraním online misí a ty pak zůstanou ve vaší sbírce napořád.

Bude se konat dočasná akce nazvaná Titáni průmyslu, kde budou loděnice Chatham, Elswick a Clydebank soutěžit o právo být vyhlášeny nejlepšími staviteli lodí pro potřeby královského námořnictva. Ponořte se do této události na živém serveru a získejte britské žetony, které můžete vyměnit za lodě s předběžným přístupem, trvalé kamufláže a další předměty.

Umělá inteligence hry, která se stará o lodě botů v tréninkových a kooperativních bitvách, bude výrazně vylepšena. A konečně, což je důležité, zásadní vylepšení rozhraní diváckého režimu, které se spustí, když jsou lodě potopeny.