Converse nová siluetaConverse představuje novou siluetu Chuck 70 Plus, která upoutá pozornost na první pohled zkreslenými liniemi a posunutými proporcemi. – Chuck 70 Plus

Chuck 70 Plus jsou navrženy pro ty, kteří nemají v povaze se leknout nových výzev a rádi pokoušejí zažité normy. Ty jsou přeci od toho, aby se posouvaly! Látkový vršek modelů Chuck 70 Plus je vyrobený minimálně z 50 % z recyklovaného materiálu, který je zajímavý navíc různou gramáží pospojovaných dílů. Díky tomu získává model na plasticitě a vytváří iluzi překrývání. Přehnaný jazyk boty a logo na patě pomáhá ještě více zdůraznit rozstřihanou podrážku. Nechybí OrthoLite stélka pro dokonalou pohodlnost. Pro někoho možná matoucí silueta, pro každého ale unikátní model s čerstvou dávkou originality. 

Chuck 70 Plus se představuje v 5 tlumených barvách. Kromě černobílé klasiky doplňuje pětici šedá, trendy fialová a jemná žlutá. Pro všechny platí, že se na ně nestačí podívat jen jednou. 

Chuck 70 Plus jsou v prodeji v Converse obchodě ve Westfield Chodov a u běžných distributorů. 

Sledujte novinky Converse také na FACEBOOKU a INSTAGRAMU

O CONVERSE:

V některých ohledech nás znáš. Converse vyrábí Chuck Taylor All Star a One Star tenisky už po více než jedno století a nyní pracuje na vytvoření nové streetové klasiky. To, co nosíš je inspirováno sportem, ulicí a kulturou, Converse to sleduje a redefinuje s tebou. Když obouváš Converse, vytváříš autentický pouliční styl, a to jednoduše tím, že jsi sám sebou. Nezáleží na tom, zda má Chucky na sobě sedmdesátiletá basketbalová legenda na obrázku v knize nebo jsou k vidění na tobě na ulici, Chucky byly vždy “na pohodu” …protože je nosíš právě ty. Nevíme, jakou cestou se vydáš, ale jedno je jisté, že Converse vezmeš na tu cestu s tebou.