Rodina chytré domácnosti Tapo se rychle rozrůstá

Česká republika, Praha – 24. listopadu 2022 – Společnost TP-Link, přední světový dodavatel síťových produktů a řešení pro chytrou domácnost, přichází s novinkami v oblasti chytrých senzorů. Produkty Tapo T110 a Tapo S210 zabezpečí domácnost, zvýší komfort a pomohou s úsporou energie. To vše jednoduše a pohodlně díky unikátnímu ekosystému Tapo, v němž lze spravovat všechny produkty. Obě novinky vyžadují připojení k jednotce H100.  

Tapo T110: Kontaktní senzor k zabezpečení dveří a oken
Chytrý senzor Tapo T110 dokáže detekovat otevřená okna a dveře v reálném čase. V kombinaci s mobilní aplikací Tapo tak mají uživatelé okamžitý přehled o zabezpečení domácnosti. Aplikace ihned zasílá notifikace o změně stavu a také vytváří statistiku spouštění senzoru, čímž lze získat přehled, zda je v monitorovaném prostoru vše v pořádku. 

Tuto funkčnost lze využít i pro monitorování otevírání a zavírání dveří různých skříněk, poštovní schránky nebo lednice. V případě nutnosti dokáže rozsvítit žárovky i LED pásky Tapo, spustit sirénu, a odradit tak případného zloděje nebo nenasytného mlsouna.

Instalace senzoru pomocí lepící pásky 3M je jednoduchá a rychlá a v kombinaci s baterií, jejíž životnost je až rok, představuje spolehlivý a plně kompatibilní produkt doplňující řadu integrovaného ekosystému Tapo.

Tapo S210: Chytrý vypínač světel
Tradiční osvětlení se s chytrým vypínačem Tapo S210 rázem promění v dokonalý systém splňující parametry moderní chytré domácnosti. K tomu, aby byla světla ovládána hlasem pomocí Amazon Alexy nebo Asistentem Google či mobilním telefonem, přitom není nutné cokoliv přepojovat. Chytrý vypínač Tapo totiž nepoužívá nulový vodič, a tak funguje v každém bytě nebo domě.

Světla v interiéru lze ovládat odkudkoliv, což je výhoda, je-li majitel domácnosti na delší dobu pryč, typicky na dovolené. Automatickým vypínáním a zapínáním světel lze vytvořit dojem, že je někdo doma, a odradit tak nezvané návštěvníky.

Instalace vypínače je jednoduchá a zvládne ji i laik. Není třeba ani výměny žárovek. Životnost baterií v senzoru je delší než jeden rok a jejich výměna také nepředstavuje žádný technicky složitý úkon.

Tapo P115: Chytrá mini Wi-Fi zásuvka s měřením spotřeby energie
Chytrá zásuvka P115 je efektivní nástroj pro správu spotřebičů a sledování jejich spotřeby elektrické energie v reálném čase. Uživatelům umožní žít pohodlněji, levněji a ekologičtěji, protože se připojená zařízení budou zapínat a vypínat pouze tehdy, kdy je to potřeba.

Pomocí mobilní aplikace lze spravovat všechny chytré zásuvky, ale i další produkty značky Tapo, sledovat spotřebu energie, spojovat zařízení do jedné skupiny a hromadně je ovládat. Režim Pryč simuluje stav, jako by byl někdo doma, což odrazuje případné zloděje. Připojenou lampičku lze spouštět automaticky nebo pomocí mobilní aplikace klidně z druhé strany planety. Při případném výpadku internetového připojení dokáže zásuvka fungovat i v nastaveném automatickém režimu.

Jednoduchý design umožňuje využití i sousední zásuvky, protože nepřekáží a je možné připojovat další spotřebiče hned vedle sebe. Je vyrobena z materiálu, který zpomaluje hoření, disponuje dětskou pojistkou a odolnou konstrukcí, takže skvěle zapadá do rodiny chytrých zařízení Tapo.

Klíčové vlastnosti chytrých zařízení Tapo:

  • Monitoring v reálném čase a okamžité notifikace
  • Jednoduchá správa pomocí aplikace Tapo
  • Snadná instalace, použití i nastavení
  • Inteligentní automatizace
  • Podpora chytrých akcí
  • Kompatibilní s operačními systémy Android a iOS

Více informací o produktech naleznete zde:
https://www.tp-link.com/cz/smart-home/smart-sensor/tapo-t110/
https://www.tp-link.com/cz/home-networking/smart-switch/tapo-s210/ 

https://www.tp-link.com/cz/home-networking/smart-plug/tapo-p115/

O společnosti TP-Link
TP-Link je celosvětovým dodavatelem síťových produktů dostupných ve více než 100 zemích světa. Za dominantní tržní podíl na čínském trhu a pozici největšího světového poskytovatele WLAN řešení vděčí inovativnímu přístupu oddělení výzkumu a vývoje, efektivní produkci a kvalitnímu řízení. Portfolio společnosti TP-Link zahrnuje bezdrátové routery a adaptéry, bezdrátové přístupové body, 4G routery, ADSL modemy, powerline adaptéry pro sítě LAN po domácím elektrickém vedení, IP kamery, print servery, SOHO/SMB routery a SOHO/SMB switche. Další informace naleznete ve webové prezentaci společnosti na adrese www.tp-link.com/cz.

Technická podpora k produktům společnosti TP-Link je v provozu na e-mailech podpora@tplinkpartner.cz nebo support@tplinkpartner.cz. Pro technické dotazy lze využít také hotline na telefonním čísle (+420) 245 008 103.